Як оформити титульний лист.

Для деяких студентів оформлення титульного аркуші роботи - завдання не легше, ніж написання самої роботи. Розібратися у всіх цих кеглях, передвістях, відступи і не втратити дорогоцінні нервові клітини, здається, неможливо. Але ми спробуємо.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Першим рядком наберіть «Федеральне агентство з освіти» (без лапок), використовуючи Caps Lock. Зробіть вимкнення по центру, кегль14, включите напівжирне зображення.
2
У другому рядку також по центру напишіть повну назву (Не абревіатуру) вашого вузу. Caps Lock залишається включеним, але накреслення вже не полужирное, а звичайне. Розмір шрифта (кегль) - 14.
3
Зробіть відступ вниз на один рядок, на другій, третій, четвертій відповідно наберіть: назва факультету, кафедри, спеціальності. Caps Lock відключений, накреслення звичайне, кегль14, виключка по лівому краю. Кожен рядок починається з великої літери, знаки пунктуації ставити не треба.
4
Зробіть відступ вниз ще на три рядки. На четвертій напишіть тип роботи (курсова, контрольна і т.д.). Тут знову необхідний Caps Lock і напівжирне зображення. Розмір шрифта виставте на позначку 20. Вирівнювання - по центру.
5
Натисніть Enter ще три рази (відступ у два рядки), позначте тему роботи. З малої літери наберіть: «на тему« Назва теми »». Виберіть кегль18, вимкнення по центру, назва теми зробіть напівжирними (у слів «на тему» накреслення залиште звичайним).
6
Пропустіть 4 рядка вниз, на п'ятій і шостій відповідно напишіть Caps Lock'ом «студент» і «керівник» (якщо це титульний аркуш курсової) або «виконав» і «перевірив», якщо оформляєте контрольну або лабораторну роботу. Кегль 14, виключка по правому краю.
7
Навпаки цих слів напишіть ініціали та прізвище студента і викладача. Caps Lock тут не потрібен, а розмір шрифту і раніше 14.
8
Внизу сторінки (за 1-2 рядка до краю) кеглем 14 звичайним накресленням напишіть по центру назва міста та через тире рік (просто цифри, без будь-яких позначень і скорочень слова «рік»).
Корисна порада
Використовуйте шрифт Times New Roman, міжрядковий інтервал - полуторний.