Як підвищити продажі в магазині одягу. Як зробити фарбу для тату в домашніх умовах.

Кількість магазинів збільшується з кожним днем. А це означає, що зростає і конкуренція. Щоб не здати свої позиції, власники магазинів змушені постійно шукати все нові способи залучення клієнтів, щоб товарообіг не зменшувався, а тільки зростав.
Інструкція
1
При гарній організації процесу, при правильному підборі кваліфікованого персоналу, при використанні в роботі чітко обдуманих прийомів, ви зможете підвищити продажу в магазині, тим самим будете розвивати свій бізнес.
2
Все, що ви плануєте зробити, записуйте на папері. В якості чернетки можна зробити таку схему, вона підійде не тільки для даної мети, але й практично для будь-яких. У центрі запишіть: «Як підвищити продажу в магазині?». Тепер намалюйте від питання стрілки, під якими будете писати варіанти. Порадьтеся також з продавцями, так як вони працюють безпосередньо з клієнтами кожен день і знають їх питання, які можуть стати основою для ідеї підвищення товарообігу.
3
Способом збільшення продажів в магазині, в першу чергу, є рівень обслуговування. Потенційні покупці бачать, як оформлений магазин, як одягнені продавці, звертають також увагу і на їх мова, манеру поведінки. Тому поставтеся серйозно до підбору персоналу, а також до зовнішнього вигляду торгового приміщення. Дотримуйтесь одному стилю, зверніться за допомогою до дизайнерів. Покупець завжди захоче повернутися туди, де чисто, красиво, речі акуратно розкладені, а продавці привітні.
4
Одним з варіантів збільшення продажів може бути використання дисконтних карт. Карту можна, наприклад, дарувати кожному покупцеві в день відкриття, в день народження магазину. Або ж давати карти постійним клієнтам. Один відсоток знижки може бути зроблений на весь товар або різні знижки на різні групи товарів. Почніть давати дисконтні карти з невеликою знижкою, а зі збільшенням суми покупок, збільшуйте і відсоток знижок. Цей метод буде стимулювати потенційних покупців робити покупки саме у вашому магазині.
5
Наступний прийом - знижка на другий товар у чеку. Тут можна використовувати такий хід: при покупці, наприклад, туфель, сумочка - за півціни. Або такий - два товари за ціною одного. Наприклад, дві пари зимових чобіт за ціною однієї. Подібні приклади, а також проведення розпродажів використовуйте на сезонні речі, щоб звільнити ресурси для закупівлі нової колекції.
6
Ефективно також діє прийом з подарунками. Наприклад, при покупці спідниці - ремінь в подарунок. Активно використовуйте такі слогани в місцевій пресі, якщо є можливість, на телебаченні, робіть вивіски на магазин.
7
Використовуйте також привітання клієнта з днем народження. При здійсненні покупки запропонуйте йому заповнити анкету, де буде вказана дата народження, телефон, адреса. Привітайте через смс або надішліть клієнту подарунковий сертифікат, нехай навіть на невелику суму. Покупцеві буде дуже приємно отримати привітання, і він прийде до вас в магазин, знаючи, що ви любите своїх клієнтів.
8
Крім того, зверніть увагу на те, де потенційні покупці зможуть припаркувати свій автомобіль. Часто клієнти, не побачивши місця, де можна залишити машину, проїжджають повз магазин.
9
Застосовуйте методи підвищення товарообігу постійно. Можете чергувати їх: перший місяць два прийоми, другий - наступні два. Потенційні покупці будуть знати, що у вас завжди бувають цікаві знижки, акції, пропозиції. Не забувайте доповнювати свою схему новими прийомами.
Зверніть увагу
Перед використанням прийомів зі знижками, ретельно все прорахуйте, щоб не опинитися в збитку.
Компанії, зацікавлені в підвищенні зростання продажів, намагаються уважно ставитися до всіх нюансів, що впливає на їх бізнес. Магазини одягу - це особлива форма рітейл-бізнесу. У цій сфері торгівлі щоб домогтися успіху, потрібно враховувати дуже багато складових. Ось кілька порад на тему як підвищити продажу одягу .
Вам знадобиться
  • Вам потрібен час, і консультація бізнес-тренера.
Інструкція
1
Оберіть гарне місце для магазину. При виборі району корисно керуватися наступними складовими. Проаналізуйте, на яку категорію покупців розрахований ваш асортимент, і чи проживають ваші потенційні покупці в даному районі. Дізнайтеся, чи є в цьому районі магазини, подібні вашому. Розташовані чи в найближчому доступі організації публічного доступу: клуби, навчальні заклади, кінотеатри (звідки ви могли б розраховувати на додаткових клієнтів). Оцініть безпеку району.
2
Складіть бізнес-план продажів. При складанні зверніть увагу не тільки на тенденції в сфері продажів одягу , але й на загальну економічну ситуацію - макропроцеси впливають на платоспроможність населення.
3
Проведіть вікової маркетинг свого району. Так ви зможете точніше визначити асортимент і модельний ряд товару.
4
Слідкуйте за тенденціями моди, але не захоплюйтеся занадто авангардними моделями, вони ризикують залишитися незатребуваними.
5
Постарайтеся знайти для себе постійних постачальників товару. Якщо ви зарекомендуєте себе з хорошого боку, постачальник завжди піде вам на зустріч і надасть пільгові умови закупівель.
6
У процесі роботи у вас складеться кістяк постійних покупців. Надайте їм спеціальні знижки. Це буде прекрасним дружнім кроком і спонукає їх робити у вас покупки і надалі, а також приводити своїх друзів.
7
Проводьте рас продажу, а також закриті продажу у передсвяткові сезони.
8
Відкрийте інтернет-магазин з доставкою додому.
9
Привабливо оформите вітрину свого магазину.
10
Постійно давайте рекламу про поповнення асортименту та надходження нових колекцій.
11
Регулярно проводите тренінги для підвищення кваліфікації свого персоналу.
12
Вивчайте попит серед своїх покупців.
13
Постарайтеся зробити свій магазин зручним для відвідувачів, а персонал - ввічливим і компетентним.
Зверніть увагу
Якщо у вас немає можливості обладнати власний магазин, постарайтеся отримати хороше місце в популярному торговому центрі.
Корисна порада
Доповніть свій асортимент супутніми товарами: сумками, ременями, рукавичками, колготами.