Як зібрати самому кухонний куточок.

Кухонний куточок є найкращим рішенням обстановки кухонь по ергономічності, зручності, і затишку. На жаль, не завжди можна купити підходящий по габариту і кольором готовий куточок . Але при бажанні, завзятості і уважності можна його зробити своїми руками. Кухонний куточок - це серйозне виріб за обсягом роботи, але основна перевага ручної роботи полягає в економії коштів.
Інструкція
1
Спроектуйте кухонний куточок на папері. Немає однакових за габаритами кухонь, тому потрібний вам куточок проектуйте за місцем самі. Зробіть каркас підстави куточка з прямокутних рамок, для цього беріть дошки перетином 25х125 мм, збираєте і склеюєте рамки. Розставляєте вертикально всі рамки і кріпите їх до підлоги шурупами, вкручуючи їх під вставлені в отвори дюбелі. Робите перемички. Відпилюють їх дисковою пилкою, щоб вони вийшли 25х75 мм.
2
Для міцності підстави рамки пов'язуєте поздовжніми перемичками. Перемички додаєте зверху. Ця буде скелет лавки. За допомогою шурупів і клею кріпите фанерну обшивку. Спочатку кріпите бічні панелі, потім потрібно обробити лицьову частину книжкових секцій. До лицьовим внутрішнім сторонам лавки кріпите обробними цвяхами шпунтовану обшивку. Запиляєте "на вус" внутрішні і зовнішні кути. Щілини між бічною обшивкою і підлогою закриються плінтусом. Випилюють пилкою верхню крайку і кріпите її за місцем клеєм і цвяхами.
3
Далі кріпите фанерну обшивку до рамок лавки. Всі поверхні шліфуйте шліф машинкою з дрібною шкіркою. Щілини і отвори від цвяхів прошпаклюйте латексним герметиком. Перед фарбуванням всі дерев'яні поверхні необхідно загрунтувати. Подушки можна виготовити з тканини, всередину набити товстий поролон. Врахуйте основне правило: мінімальна ширина сидіння повинна дорівнювати 325 мм плюс товщина подушки. Висота лавки приблизно 500 мм без урахування половини товщини подушок.
4
Креслення на папері продумайте до дрібниць. Малюнки креслень можна легко знайти в інтернеті. Однак вони вимагають невеликого коректування. Всі деталі випилюють рівно і акуратно, не поспішайте. Якщо не впевнені, повторюйте виміри кілька разів. Поставтеся до справи відповідально і тоді все у вас обов'язково вийде.