Як підготувати насіння томата до посадки.

Для отримання хорошого врожаю помідорів, необхідно не тільки вміти правильно вибирати насіння , але й вміти їх готувати. Для цього потрібно володіти всією необхідною інформацією.
Інструкція
1
Підготовку насіння починайте з загартовування, незалежно від того, в якому кліматичному поясі ви живете. Якщо правильно зробите цю процедуру, ваші помідори будуть добре переносити коливання температур (жаркий день і холодну ніч). Для цього необхідно впливати на насіння температурою. Замочіть насіння між двома шарами вологої тканини при кімнатній температурі на 15-20 годин, а потім на ніч (6-8 годин) помістіть їх в морозильну камеру. У ній повинна бути температура не нижче нуля. Днем знову дістаньте з камери.
2
Далі протравите насіння дезинфікуючим розчином. Розчин можна приготувати самостійно. Для цієї мети можна використовувати 10-15% перекис водню або 0,1% розчин марганцівки.
3
Наступний етап - барботірованіе. Вам потрібно кілька годин перемішувати насіння у воді, яка збагачена повітрям. Насіння від цього будуть швидше набухати і проростати. Для цього покладіть насіння в стакан, який на дві третини заповнений водою. На дно опустіть кінець трубки, а інший кінець приєднаєте до акваріумному компресора. Повітря постійно надходить до самого дна, завдяки чому насіння будуть перебувати в русі. В результаті такої операції зародки насіння насичуються киснем, що підвищує їх схожість. Після цього насіння просушіть.
4
Останній і найвідоміший спосіб прискорення проростання насіння - замочування. Для найкращого ефекту можна використовувати дощову або талу воду. Залийте насіння на дві - три доби, так, щоб вода їх лише злегка покривала, інакше насіння можуть згнити або задихнутися. Використовуйте баночку з кришкою, щоб вода не випаровувалася. Замість води так само можна використовувати сік з листя каланхое або алое. У такій рідини насіння потрібно витримувати близько доби. В якості рідини для замочування можете використовувати розчин стимулятора росту: 0,005% розчин гумату натрію (колір розчину схожий на слабкий чай або пиво), циркон або епінекстра (додайте 3-4 краплі на 100 мл води і залиште насіння на 5-6 годин).
5
І наостанок, якщо ви не знаєте який сорт помідорів вибрати, то доведено, що рожеві сорти помідорів цінніші: вони накопичують в собі більше пектину і вітаміну С, ніж червоні. Так само вони містять більше природних антиоксидантів - лікопіну, каротину і селену. Загальний вміст корисних речовин в помідорах залежить від сорту, грунту і вологості.
Перед посівом насіння необхідно обробити, так як правильна передпосівна обробка дозволяє отримати здорову і міцну розсаду і підвищити врожайність томатів. Розсада з насіння, що не піддавалися обробці, може захворіти і загинути.
Інструкція
1
Для посіву вибирайте тільки повновагі насіння . Для того, щоб їх обрати, опустіть насіння в ємність і наповніть її холодною водою. Всі насіння , які не будуть схожістю, будуть плавати на поверхні, їх потрібно викинути. Повновагі і схожих насіння залишаться на дні ємності.
2
Розведіть крутий розчин марганцівки і опустіть туди насіння на 15 хвилин. Після цього марганцівку злийте, а ємність з насіння ми поставте на батарею, для прогріву. Прогрівати їх потрібно добу. Можна прогріти в гарячій воді протягом 20-30 хвилин. Прогрівання насіння збільшує врожай.
3
Покладіть насіння на ганчірку, прикрийте і намочіть слабким розчином мікроелементів. Поставте в тепле місце для проростання. Насінню потрібне повітря, періодично помішуйте їх.
4
При появі паростків зробіть загартовування. Для цього, ємність з пророслими насіння ми, поставте на нижню полицю холодильника, на 12 годин. Дістаньте з холодильника і залиште на 12 годин при кімнатній температурі. Знову поставте в холодильник на 12 годин.
5
Після обробки посійте насіння . Схожість буде дружна і швидка. Після сходів полийте рослини слабким розчином марганцівки.
6
Така перед посівна обробка дозволяє отримати великий урожай з дружним визріванням плодів.