Як відкрити модельне агентство.

Модельний бізнес не тільки красивий, але і досить перспективний і прибутковий. Цей бізнес, як правило, відкритий для двох категорій людей: досвідчені моделі, що не мало пропрацювали в цій сфері, або підприємці, що інвестують свої гроші в щось нове.
Інструкція
1
Для початку вивчіть ситуацію на місцевому ринку. Чи є попит на послуги агентства? Чи конкуренція в цій сфері? На цьому етапі ви зрозумієте - чи потрібно вкладати в модельний бізнес свої гроші, витрачати сили і особистий час.
2
Далі виберіть приміщення. Мінімальний стандарт для модельного агентства - офіс в 100 квадратних метрів, з кількома кімнатами, які будуть використовуватися для навчання та уроків дефіле.
3
Вкладіть гроші в оренду приміщення, ремонт, придбання необхідного обладнання. Мінімальний набір обладнання для агентства - це столи для навчання, стільці, меблі та обладнання для кабінету керівника, обладнання для зони ресепшн, телевізор, DVD-програвач.
4
Зареєструйте ТОВ, це займе 1-2 тижні і потребують фінансових затрат в мінімальному розмірі 15 000 рублів. Будь-яка контора, яка займається послугами реєстрації, виконає всю необхідну роботу по підготовці документів.
5
Приступайте до підбору персоналу. Як показує багаторічний досвід, хореографи, візажисти, стилісти, психологи та інші фахівці легко погоджуються на співпрацю. Вартість їхніх послуг залежить від рівня професіоналізму.
6
Продумуючи все до дрібниць і, підраховуючи бюджет, обов'язково включите в нього витрати на виробництво і розміщення відеоролика. Підберіть ЗМІ, які рекламуватимуть послуги вашого агентства. У перші дні відкриття модельного агентства організуйте шоу-презентацію. Розмах такого заходу буде залежати від наявності коштів. Можна влаштувати масштабну і гучну презентацію у великому бізнес центрі міста або концертному залі. Якщо коштів не дуже багато, то потрібно підтягнути пояси. Організуйте більш скромне захід в рамках свого офісу. Головна мета такого шоу - голосно заявити про себе і привернути увагу цільової аудиторії модельного бізнесу до вашого агентству. Якщо ваш бізнес піде в гору, то з часом можна задуматися і про його розширення, а так же про контракти з закордонними компаніями.