Як підвищити самооцінку та впевненість.

Рівень самооцінки дуже впливає на наші вчинки. Коли реальні можливості вище, ніж уявлення про них, можна говорити про занижену самооцінку людини. Самооцінка - це думка людини про самого себе. Знижена самооцінка позбавляє впевненості людини в собі і заважає сприйняттю самого себе як унікальної особистості.
Інструкція
1
Існуючі методи допоможуть змінити вашу самооцінку і стати більш успішним, більш впевненим в собі людиною.
2
Не порівнюйте себе з іншими людьми. Завжди знайдеться велика кількість людей, яких неможливо перевершити.
3
Відмовтеся від негативних оцінок своїх здібностей. Говорячи про свою кар'єру, фінансовий стан, зовнішньому вигляді, не вживайте самопринизливі коментарі. Підвищення самооцінки і впевненості в собі прямо пов'язане з вашими висловлюваннями про себе.
4
З вдячністю приймайте всі компліменти від оточуючих. Похвалу приймайте, що не принижуючи свої достоїнства.
5
Розмістіть на видному місці напису «я люблю і приймаю себе», «я заслуговую в житті найкраще». Корисно повторювати ці твердження протягом дня кілька разів. Це викличе у вас позитивні емоції і ефект в підвищенні самооцінки буде посилений.
6
Переглядайте позитивні телепередачі. Уникайте читати в пресі кримінальні хроніки. Великий обсяг негативної інформації домінуючим чином впливає на вашу поведінку. Ваш внутрішній настрій відхилиться в песимістичну і цинічну сторону.Позітівная інформація здатна підвищити самооцінку і впевненість в собі.
7
Оточіть себе людьми, які впевнені в собі. Негативно налаштовані друзі - здатні понизити вашу самооцінку .
8
Складіть список ваших досягнень, які дозволяють вам пишатися собою. Навіть найнезначніші перемоги допоможуть відчути радість і задоволення.
9
Навчіться концентруватися на своїх позитивних якостях - безкорисність, чесність, доброта, чуйність. Це вам допоможе підвищити самооцінку і впевненість в собі.
10
Озирніться навколо, можливо хтось потребує вашої допомоги. Допомагаючи, ви відчуєте свою цінність. Позитивна оцінка ваших вчинків іншими людьми, підвищить вам настрій, самооцінку і впевненість в своїх силах.
11
Займайтеся тим, що вам приносить радість і задоволення. Нелюбима робота навряд чи викличе позитивні почуття. Якщо робота не приносить великого задоволення, то вільний час присвятіть своїм захопленням, які компенсують негативні почуття.
12
Дозвольте собі відчувати себе унікальною особистістю з великим потенціалом і можливостями.