Як позбутися від мошок в будинку. Як позбутися від коричневих мошок в будинку.

Мошки з'являються там, де є що зіпсувалися овочі, фрукти або вогкість. Щоб їх позбутися, потрібно провести ряд заходів, які допоможуть не тільки знищити комах, а й попередити їх подальшу появу. Тому роботи будуть відбуватися в кілька етапів.
Вам знадобиться
  • -повна сортування овочів і фруктів
  • -аерозоль від літаючих комах
  • -ліпкая стрічка
  • -фумігатори
  • -марганцовка
  • -нова ґрунтова суміш
  • -пріманкі
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити - це знайти місця розмноження мошок . Вони відкладають яйця в гнилі або сирі овочі і фрукти, сміттєві відра, квіткові горщики. Для попередження розмноження нових мошок необхідно перебрати всі фрукти і овочі, винести і вимити сміттєві відра.
2
На жаль, тільки перебиранням овочів і фруктів обійтися не вдасться. Мошки відклали яйця в усі запаси, тому після видалення зіпсованих продуктів і сортування, потрібно все залишилися фрукти і овочі промити і просушити. Після перебирання лука, весь, який не був схильний гнили, потрібно очистити від верхньої луски і просушити на сонці або в вентильованому місці.
3
Далі слід обробити квіткові горщики, бо мошки обов'язково зробили кладку в них. Для цього квіти і рослини можна пересадити в новий грунт або акуратно викопати, а старий грунт пропарити протягом 4 годин. Для запобігання появи нових особин, рослини слід помірно поливати і в цілях профілактики періодично змочувати грунт рожевим розчином марганцівки або купити в квітковому магазині засіб від мошок і обробити квіти.
4
Щоб знищити вже літаючих комах необхідно окропити місця масового скупчення аерозолем від літаючих комах. Також можна встановити фумігатори або розвісити липку стрічку.
5
В приватному домі додатково доведеться обробити підвальне приміщення і провести повну сортування овочів і фруктів.
6
Для знищення мошок можна використовувати пастки. Для виготовлення пастки на дно ємності слід покласти приманку, яка може бути з солодких фруктів або солодкого чаю. Мошки злетяться на приманку і їх можна знищити.