Як підключитися до віддаленої веб камері. Як віддалено підключиться до web rfvtht.

Іноді перед користувачами персонального комп'ютера різного класу може виникнути необхідність віддаленого підключення до веб- камері. Причиною цьому може бути бажання спостерігати за певною точкою, де встановлена камера і, відповідно, бути в курсі подій там справ.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, веб-камера
Інструкція
1
Першим ділом, для того щоб підключиться до веб- камері і переглядати відео або фотографії, необхідно створити з'єднання по локальній мережі. Для цього потрібно мати свитч, тобто спеціальний мережевий комутатор, який дозволяє створювати відразу декілька підключень, і не менше двох кабелів Ethernet. Після цього, з'єднайте всі пристрої за допомогою кабелів Ethernet.
2
Тепер за допомогою інсталяційної програми, яка зазвичай входить в початковий пакет, визначте IP-адреса для камери. Його ви будете вводити в адресний рядок браузера або іншу програму. Найкраще створювати статичний IP-адресу, так як це набагато зручніше для роботи. Потім потрібно відкрити інтернет-браузер і набрати в адресному рядку IP-адресу. Якщо ви використовуєте сучасний браузер, то ніяке програмне забезпечення завантажуватися не буде, тому що в ньому обов'язково підтримуються потоки відео.
3
Ось таким чином відбувається підключення веб-камери до комп'ютера, але якщо у вас є бажання з'єднуватися з камерою, що знаходиться на дуже великій відстані, то для цього необхідні спеціальні програми, наприклад, WebCam Monitor 4.20 або Webcam Surveyor 1.7.0 , в яких потрібно також вказати IP-адресу і деякі інші дані. Сам процес налаштування програм такого роду гранично простий, так як вам доведеться тільки відповідати на запитання. Але, незважаючи на простоту, вони пропонують безліч важливих переваг, так як ви зможете вчасно виявити незаконне проникнення у ваше житло або інші неприємності. Як бачите, підключиться віддалено в веб- камері не так і складно, і завдяки цьому можна бути завжди в курсі подій справ в спостережуваної зоні.
Щоб спостерігати за подіями, що відбуваються в певному місці, потрібно, щоб там була встановлена камера, підключена до мережі інтернет і персональний комп'ютер, з якого ви б могли її контролювати. Підключившись до неї, ви будете бачити все, що відбувається в реальному часі.
Вам знадобиться
  • - мережевий комутатор.
Інструкція
1
Створіть з'єднання по локальній мережі, щоб підключитися до віддаленої камері. Для цього вам знадобиться спеціальний мережевий комутатор. Він потрібен для того, щоб створювати відразу декілька підключень. Візьміть два кабелі з роз'ємами Ethernet і підключіть всі пристрої.
2
Скористайтеся інсталяційної програмою. Як правило, вона входить в базовий пакет. Якщо ні, то скачайте її з інтернету і встановіть на ваш персональний комп'ютер. За допомогою цієї програми визначте IP адреса віддаленої камери. У наслідок, ви будете вводити його в адресний рядок вашого браузера або будь-який інший зручній для вас програми.
3
Створіть статичний IP адресу, щоб потім без особливих проблем включити віддалено камеру . Відкрийте ваш браузер. В адресний рядок впишіть IP адреса камери. Використовуйте сучасні браузери, що підтримують відеопотоки, щоб не вдаватися до використання додаткового програмного забезпечення.
4
Використовуйте спеціальні програми, якщо ви хочете підключитися до камери, що знаходиться від вас на досить великій відстані. Щоб використовувати віддалену камеру встановіть на ваш персональний комп'ютер WebCam Monitor 4.20 або WebCam Survevor 1.7.0. Використовуючи дану програму, вкажіть IP адресу цікавить вас камери. Далі піде досить проста процедура настройки. Вам потрібно буде всього лише відповідати на питання, які буде ставити програма.
5
Якщо встановлена програма не русифікована, скачайте русифікатор, або скористайтеся перекладачем, щоб коректно відбудувати програмне забезпечення. Після цього ви зможете скористатися віддаленої веб-камерою, якщо дане використання буде правомірним і адміністратор комп'ютера, до якого підключена дана камера, надасть вам відповідні права.