Як приклеїти багет. приклеювання багетів на стіни.

Багет використовується для того, щоб отримати закінчений вигляд з'єднання стін з стелею. В даний час на ринку досить багато легких пінополіуретанових виробів, в точності імітують важку ліпнину. Ви можете навіть придбати вже забарвлені багети. В основному продаються багети під фарбування.
Вам знадобиться
  • шпалерний ніж;
  • широке полотно по металу або ножівка дрібнозуба по дереву;
  • стусло;
  • пістолет для видавлювання клею з туб;
  • мала кисть з м'якою щетиною;
  • рулетка і олівець;
  • гумовий шпатель або рукавички;
  • шматочки дрібної (1-2) і великій (10-14) наждачного паперу.
Інструкція
1
Перед тим, як клеїти шпалери і фарбувати стіни і стелі, наклейте багет під фарбування. З його допомогою ви можете приховати дуже значні нерівності в тих місцях, де відбувається стиковка стін і стелі. На жаль, приховати нерівності стіни, які за протяжністю довше однієї секції багета, вам не вдасться. Він буде тільки підкреслювати кривизну. Одна секція багета під фарбування має довжину близько 2 метрів. Фарбований же випускається в основному в метрової довжині.
2
Починайте клеїти багет з самого видного внутрішнього кута кімнати. Досить у багатьох людей виникає питання, як правильно різати багет на вус (45 °) у внутрішньому і зовнішньому кутах. Для цієї мети можете скористатися таким напрямних інструментом, як стусло. З його допомогою можна зробити якісний рез широких і великих багетів. Існують швеллерообразним і L-образні стусла. Цілком можливо, що П-образне стусло для різання широких багетів вам доведеться зробити на місці самостійно. На цю справу піде не більше години.
3
До рівній горизонтальній дошці обріза і до довгих торцях прикрутите під кутом в 90 градусів відрізки фанери або ж ДСП. Відрізки потрібно брати такої ж довжини, як і обрізна дошка, і бажаної висоти. Після цього за допомогою транспортира відміряйте і накресліть по горизонталі з переходом на вертикальні стінки в середині отриманого вироби кути 90 ° і 45 °. Зробіть поворот в одну і в іншу сторону. Після цього вертикальні стінки надріжте по розмічених лініях. Надріз повинен бути до обрізної дошки. Краще всього використовувати для цієї мети ножівку з високим рівним полотном. У результаті повинно вийти стусло, за допомогою якого можна легко зробити багет під 90 ° і 45 °. Аналогічним способом виготовляється стусло для відрізу під будь-які кути.