Як пересаджувати папороть. папороть домашній коли пересаджувати.

Папороть - це досить красиве декоративно-листяна рослина, яка має різноманітне будова мелкоразрезанних листя. Завдяки красивій зелені, вони отримали велике поширення серед квітникарів. По витонченості і ніжності форм листя з папороттю не може зрівнятися жодне інше кімнатна рослина.
Інструкція
1
Пересадку папороті здійснюйте навесні. Це потрібно робити після того, як з'являється перше зростання. При пересадці обов'язково збережіть земляний кому. Коріння не обрізайте, а тільки видаліть старі і відмерлі корінці. Папороть вирощувати потрібно в горщиках. Використовуйте земляну суміш, до складу якої входить глинисто-дернова і торф'яна земля, а також крупнозернистий пісок.
2
Папороть і, які ростуть з повзе кореневища, потребують земляної суміші, що складається з таких частин: волокнистої торф'яної землі, 1 частини легкої дернової землі і листяного перегною з додаванням 1 частини грубозернистого піску. Швидкозростаючим папоротям забезпечте більш поживний грунт.
3
Папороть у, який має сріблясті і золотисті листя, потрібно додати в грунт гнилушки листяних порід дерев, які можна зібрати в лісі.
4
При пересадці у папороті обов'язково розправте коріння. Посадіть його таким чином, щоб коренева шийка була над землею. Залиште місце в горщику для поливання. Після того як рослина розрослося і для поливу зовсім не залишилося місця, поливання здійснюють з піддона. Також ви можете на 20 хвилин опускати весь горщик у воду, щоб відбувалося зволоження земляного кома.
5
В даний час досить багато готових ґрунтових сумішей для папоротей. Обов'язково враховуйте, що різним видам папоротей потрібні кілька різні грунтові суміші. Наприклад, для нефролепіса зазвичай додається в грунт дернова земля.
6
Все папороті потребують навесні і влітку в удобрювачів підгодівлі органічними та мінеральними добривами. Не використовуйте підгодівлю, яка складається тільки з мінеральних солей.