Як пересаджувати лілії. Як пересадити лілію.

Лілії можуть рости в одному місці близько 4 років. За цей час утворюється досить багато цибулин, які мають різний вік і величину. Найсприятливіший час для пересадки старий і посадки нових лілій - серпень і вересень.
Інструкція
1
Перед тим як викопувати, обріжте стебла рослин. Потім вже приступайте до викопування цибулини. Обов'язково обтрусіть землю. Відмерлі лусочки і коріння потрібно видалити, а цибулини - добре промити. Після цього помістіть їх на півгодини в міцний розчин марганцю. Просушіть цибулини в тіні. Перед тим як робити посадку, подрежьте коріння цибулин до п'ятдесяти сантиметрів.
2
Дуже серйозно підійдіть до питання вибору ділянки. Справа в тому, що лілії повинні знаходитися в місці, яке захищене від сильного вітру. Місце для кожного виду потрібно підбирати індивідуально. Так лілії білосніжної і трубчастим гібридам підійде сонячний ділянку. Азіатські і ЛА-гібриди прекрасно розвиваються на добре освітлених місцях, однак можуть також непогано рости в місці, де присутня легке затінення.
3
Кожен вид лілій вибагливий до грунту. Приміром, королівська, генри, саранка і леопардовий можуть перенести тільки невеликий вміст вапна в грунті, а длінноцветковой, позолочена, тигрова і канадська лілії рости в місці, де присутня хоч крапелька вапна, зовсім не будуть.
4
Обов'язково стежте за тим, щоб не було застою води. Це може викликати загнивання і загибель цибулин. Земля постійно повинна бути добре дренованим, пухкої і в міру зволоженою. Глинистий грунт для лілії зовсім непридатний.
5
Східні гібриди будуть добре рости в слабокислою грунті. На місці їх посадки спочатку зробіть штучний дренаж. Засипте його сумішшю з рівних частин торфу, дернової землі і перегною. Обов'язково полийте міцним розчином марганцю.
6
Від розміру цибулини залежить глибина закладення. Найчастіше їх висаджують на глибину, яка в три рази перевищує діаметр цибулини.