Як надрукувати текст в ворде.

Однією з найбільш часто використовуваних функцій комп'ютера є, безумовно, створення різних документів, в тому числі і текстових . На сьогоднішній день для набору тексту існує безліч різних додатків. Але Microsoft Word досі заслужено залишається найпопулярнішим зручним і багатофункціональним текстовим редактором. Як же створити простий текстовий документ?
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, текстовий редактор Word
Інструкція
1
Для початку переконайтеся, що додаток Microsoft Word встановлено на вашому комп'ютері. Для цього пошукайте на робочому столі ярлик з такою назвою або загляньте в меню «Пуск», розділ «Програми». Запустіть знайдене додаток, клацнувши лівою кнопкою миші на його ярлику два рази. Відкрилося додаток і є редактор тексту Microsoft Word.
2
Зверніть увагу на центральний білий аркуш. Це основний робочий простір, в якому ви будете друкувати текст. У правій частині вікна ви побачите так звану смугу прокручування. Вона знадобиться, коли розмір вашого тексту перестане поміщатися на одному екрані. Щоб почати друкувати текст, клацніть мишкою по листу. Додаток Word відобразить активний миготливий курсор і помістить його на самому початку документа.
3
Тепер перевірте, яка мова зараз активний на вашому комп'ютері. Текстовий редактор друкуватиме текст саме цією мовою. Якщо активний англійська мова, клацніть по його значку лівою кнопкою миші і в меню виберіть російську мову.
4
Наберіть кілька рядків тексту, використовуючи клавіатуру. Якщо ви не знаєте, що набрати, відкрийте будь-яку книгу або журнал і передрукуйте звідти кілька абзаців. Для переходу на інший рядок використовуйте клавішу Enter. Ви побачите, як миготливий курсор перейде на наступну сходинку. Якщо ви помилилися, зітріть неправильний текст за допомогою клавіші Backspace і надрукуйте слово заново.
5
А що ж робити, якщо ви випадково видалили потрібний текст або зробили якесь інше зайва дія. Для цього додаток Word надає функцію скасування останньої дії. Щоб скористатися функцією, натисніть в лівому верхньому кутку вікна кнопку із зображенням стрілки.
6
Отже, текст надрукований. Залишилося тільки його зберегти. Для цього натисніть в лівому верхньому куті кнопку основного меню і виберіть пункт "Зберегти". У вікні, введіть ім'я документа та виберіть папку для збереження. Натисніть кнопку «Зберегти». Ви тільки що створили текстовий файл в програмі Microsoft Word.
Зверніть увагу
В попередньому уроці ми говорили про те, що для друку тексту на комп'ютері є спеціальна багатофункціональна програма Microsoft Word. Спробуйте надрукувати невеликий текст. Якщо Вам складно самостійно його придумати, відкрийте будь-яку книгу і надрукуйте невеликий шматок тексту з неї. Забігаючи наперед скажу, що для переходу на інший рядок (для друку тексту нижче), потрібно натиснути кнопку Enter на клавіатурі.
Корисна порада
А тепер спробуйте надрукувати що-небудь, використовуючи клавіатуру. Але для початку подивіться, який алфавіт встановлений на комп'ютері. Внизу праворуч показаний той алфавіт, який обраний на комп'ютері. Щоб змінити алфавіт, натисніть на ці дві букви лівої кнопкою миші і зі списку виберіть потрібну мову. Спробуйте надрукувати невеликий текст. Якщо Вам складно самостійно його придумати, відкрийте будь-яку книгу і надрукуйте невеликий шматок тексту з неї.