Як написати з дитиною листа Дідові Морозу.

Дитяча віра в чудо - запорука майбутнього оптимізму, тому завдання батьків пестувати цю віру якомога довше. Звичайно, виростаючи, дитина дізнається, що справжні чудеса зустрічаються не щодня і дістаються не просто так, а Діда Мороза не існує ... Але поки можна завести добру традицію - напередодні Нового року писати листи Дідові Морозу.
Інструкція
1
Написати лист з дитиною Дідові Морозу не займе багато часу і праці, зате подарує передчуття свята, навчить дитину азам непростого мистецтва складання листів, буде корисно як для психологічного, так і емоційного розвитку дитини.
2
Почати слід з обмірковування змісту листа. Не ввічливо буде одразу «озвучувати» прохання про подарунок. По-перше, необхідно привітати Дідові шку Мороза, представитися самому, коротко розповісти про себе, про свої досягнення в цьому році, і вчинках, якими пишаєшся. А вже потім, приступати до прохань про подарунок і виконанні Мрії. У висновку потрібно попрощатися і заздалегідь подякувати Дідові шку.
3
Тепер, коли текст листа складений, можна приступати до втілення задуму. Щоб написати лист з дитиною Дідові Морозу, підтримати віру в чудо і прищепити прагнення до прекрасного, батьки можуть заздалегідь купити або намалювати (роздрукувати) красивий бланк. Якщо малюк вміє писати - нехай пише сам. Нехай довго, «кострубато», з розповзаються рядками, зате яку гордість і значимість він відчуває в цей момент, як старається! В кінці можна намалювати подарунки, які дитина бажає отримати, а також вкласти невелику саморобку або малюнок для Дідові шки.
4
Для відправки листа можна використовувати кілька варіантів. Якщо дитина постарше, то нехай сам вкладе готове лист в конверт, наклеїть марки, запечатає (батькам не забути подивитися текст, щоб не помилитися з подарунком) і віднесе на пошту. Де живе адресат, знають навіть найменші - в місті Великий Устюг, який знаходиться у Вологодській області (поштовий індекс 162390). Інший варіант - покласти лист під новорічну ялинку, а вранці знайти відповідь (батькам не забути написати) і бажаний подарунок. Можна вручити лист Дідові шке Морозу особисто при зустрічі.