Як відклеїти нігті.

Накладні нігті - хороший спосіб уникнути постійного манікюру. Якщо правильно зробити їх і доглядати за нігтями, то штучні пластини здатні протриматися на нігтях до 3-4 місяців. Але фахівці не рекомендують доводити до такого. Найкраще - міняти накладні нігті кожні 2-4 тижні.
Вам знадобиться
  • рідина для зняття лаку або ацетон, ватяний спонж
Інструкція
1
Зняти накладні нігті не так вже й складно. Капніть кілька крапель рідини для зняття лаку під штучну нігтьову пластину поблизу її верхнього краю, трохи почекайте. Коли пройде 10-15 секунд, можна починати потихеньку отслаивать штучний ніготь від вашого рідного, розхитуючи перший. При цьому вам, швидше за все, доводиться дерев'яна лопаточка для манікюру. Не використовуйте залізну - вона може пошкодити ніготь.
2
Якщо спосіб не спрацював, доведеться вдатися до більш жорсткої процедурою. Змочіть ватяний спонж в розчиннику і накладіть його на сам ніготь, обмотавши його фольгою. Це потрібно для того, щоб рідина не випарувалася, адже розчинник - це дуже летюча речовина. Тримайте такий компрес на нігті приблизно 20-30 хвилин.
3
Буває, що одного компресу з розчинником виявляється недостатньо. Тоді повторіть процедуру. Розчини для штучних нігтів можуть не піддатися після першого разу, але після другого вони здаються.
4
Трапляється так, що накладні нігті приклеюються дуже сильно, навіть занадто. Тоді доводиться вдаватися до самого жорсткого варіанту процедури - занурити палець з нігтем в розчинник і потримати деякий час, приблизно 25 хвилин. До проведення цієї процедури рекомендується змастити руки кремом. А після того як накладної ніготь відійде - доглядати за нігтями за допомогою спеціальних засобів.
5
Коли штучні нігті зняті, ретельно очистіть свої власні нігті від залишків лаку і засобів для кріплення накладних. Огляньте поверхню нігтів на предмет пошкоджень або потемнінь - ніготь темніє, якщо під штучну пластину потрапляють бактерії. Якщо це трапилося, не користуйтеся накладними нігтями деякий час, поки проблема не пройде.
Корисна порада
Рекомендується накладати штучні нігті тільки в салоні, так як там використовують м'який і щадний склад, який дозволяє легко зняти накладні нігті в будь-який час, коли вам це знадобиться, не перетворюючи процедуру у випробування для здоров'я ваших нігтів. Накладні нігті повинні зніматися легко, і якщо цього не відбувається, значить, нарощування було проведено неправильно.