Як насолоджуватися життям і отримувати задоволення.

Немає на Землі людини, який би став заперечувати, що він хоче в повній мірі насолоджуватися радощами життя і отримувати задоволення від кожного прожитого дня. Однак, як сказав великий англійський письменник Оскар Уайльд, задоволення - це «притулок для складних натур». Зважаючи на це абсолютно справедливо напрошується висновок, що насолоджуватися життя і отримувати від неї задоволення можуть лише люди з глибоким внутрішнім світом. І то цього ще треба навчитися.
Вам знадобиться
  • Бажання і позитивний настрій
Інструкція
1
Займіться самовихованням: дайте собі слово, що з сьогоднішнього дня не будете хмуритися і дратуватися. Пообіцяйте, що завтра станете зовсім іншою людиною: привітним, доброзичливим, - словом, тим, до кого тягнуться оточуючі.
2
Навчіть себе отримувати радість від самих звичних справ. Наприклад, купили дружині чи мамі по дорозі додому красивий букет, піднесли його - ось він, привід для радості, адже ви доставили радість іншій людині.
3
Перетворюйте щоденні рутинні справи в щось святкове. Приміром, не просто приготуйте на швидку руку напівфабрикати і, втупившись у телевізор, поглинає їх, а відкрийте товсту кулінарну енциклопедію з безліччю рецептів, приготуйте щось надзвичайно смачне. Влаштуйте свято собі та близьким!
4
Займіться яким-небудь видом спорту. Фізична активність сприяє тому, щоб в організмі почали посилено виробляються ендорфіни - «гормони щастя».
5
Перед сном обов'язково налаштуйте себе на те, що завтра буде набагато краще, ніж сьогодні.
Зверніть увагу
Не засмучуйтеся через невдачі, адже вони бувають навіть у сильних духом людей. Рухайтеся по шляху самовдосконалення, не зупиняючись на досягнутому.
Корисна порада
Розвивайте позитивний настрой. Маючи його, ви будете сприймати життя зовсім інакше.