Як знайти в житті радість.

Божевільний життєвий ритм, на жаль, притупляє радість і позитив навіть у самого життєлюбного людини. Проблем, які можуть зломити, чимало: погане здоров'я, сімейні негаразди, економічні проблеми, відсутність роботи та інші подібні обставини.
Інструкція
1
Вставши з ліжка рано вранці, підійдіть до дзеркала і посміхніться собі. Побажайте собі подумки гарного дня.
2
Поспішаючи на роботу, посміхайтеся незнайомим перехожим. Позитивний настрій, як інфекція, передається дуже швидко. Досить вам посміхнутися, і вас інші люди теж обдарують посмішкою.
3
Не залишайте виниклі проблеми невирішеними. Будьте реалістом і доводьте все до кінця, в тому числі дозволяйте складні ситуації, а також життєві негаразди. І якщо раптом в один момент нахлестивают на вас туга і смуток, не здавайтеся: наберіться терпіння і боріться. За насолоду радісними моментами в життя потрібно вміти боротися.
4
Залишайте робочі проблеми на місці роботи, а домашні - вдома. Так у вас буде більше можливостей зосередитися на радості в життя і всім позитивному.
5
Працюйте над розвитком почуття гумору. Пам'ятайте, усмішка не тільки зробить вас життєрадісною людиною, але і продовжить ваше життя.
Зверніть увагу
Відсутність радості призводить до песимістичним настрою, негативно впливає на людину. Як правило, безрадісні люди схильні до депресій і суїциду.
Корисна порада
Більшість людей вважає, що радість - це почуття, яке носить випадковий характер. Іншими словами, щось хороше сталося, значить, це є приводом для радості, а ні - і радості немає. Виявляється, радість - це почуття, прояв якого людина може контролювати самостійно. Кожен з нас здатний створювати внутрішні позитивні емоції, потрібно лише над цим ретельно працювати.