Як перевести в готівку Web Money.

Юридичні особливості функціонування системи Webmoney такі, що для того, щоб працювати в рамках закону, вона не повинна здійснювати ніяких операцій з готівкою. Тому для переведення в готівку ваших віртуальних грошей доведеться скористатися послугами організацій-посередників.
Інструкція
1
Будь автоматичний спосіб виведення грошей із системи Webmoney в даний час вимагає наявності як мінімум «формального атестата» із завантаженими на сервер і верифікованим сканами ваших документів - паспорта та ІПН. Тому якщо ви цього ще не робили, то першим кроком з виведення готівки з системи повинна стати їх завантаження на сервер «Центру атестації» і подача заявки на верифікацію. Коли статус цих документів зміниться на «перевірений», можна переходити безпосередньо до перекладу грошей.
2
Запустіть WM-кіпер і авторизуйтесь, а потім клацніть посилання «вивести WM» на вкладці «Мої Webmoney».
3
Виберіть один з десяти способів переведення в готівку. Послідовність подальших дій буде залежати від обраного вами варіанту. Наприклад, якщо ви клацнете посилання «Висновок WMR на рублі грошовим переказом без відкриття рахунку», то кіпер запустить ваш браузер і завантажить в нього веб-сторінку.
4
Оберіть одну з восьми систем грошових переказів на завантаженій сторінці. Виходити слід з відсотка від суми, що виводиться, який обрана система утримає в якості оплати своїх послуг, і з наявності пунктів видачі грошей цієї системи в вашому місці проживання.
5
Заповніть всі форми даними, необхідними для здійснення переказу. Це процедура буде розбиті не наскільки окремих веб-форм, кожна з яких буде послідовно завантажуватися в браузер після заповнення і відправки попередньої. У формах, крім персональних даних, буде потрібно вказати суму переказу і вибрати за адресою найбільш підходящий пункт обслуговування обраної системи грошових переказів.
6
Запишіть або роздрукуйте реквізити переказу, які будуть представлені вам в сторінці браузера, коли всі необхідні форми будуть заповнені.
7
Отримайте переклад в обраному відділенні системи грошових переказів. Для цього буде потрібно наявність паспорта та реквізитів транзакції. Як правило, такі переклади можна отримувати вже через два-три години, якщо це робочий для банків день.
8
Можна скористатися і іншими способами переведення в готівку - поштовим переказом або отриманням готівки в якому-небудь банківській установі, що має відповідний атестат від системи Webmoney. Інші способи по суті не можна назвати «обналичиванием» - це безготівкові перекази на будь-який з ваших банківських рахунків. З таким безготівковим переказом ви будете вільні робити що необхідно, в тому числі можете і отримати готівку по кредитній карті або в пункті видачі готівки.