Як ставити мережі рибальські. рибальські мережі фінки полагодити.

Ставні мережі є одним з найдавніших знарядь рибальства. Перша згадка про цю снасті було під час палеоліту. За допомогою мереж можна добути дуже багато риби, проте потрібно стежити за розміром вічка, щоб не вийняти всю рибу з водоймища, включаючи і малька.
Вам знадобиться
  • - мережа;
  • - човен;
  • - болотні чоботи.
Інструкція
1
Спочатку потрібно визначитися, на якому водоймі і в якому місці буде встановлена мережу. Від цього залежить і її довжина, ширина, а також спосіб постановки мережі . Обов'язково потрібно уточнити, яка риба там водиться, а також по можливості дізнатися рельєф дна - це допоможе вам визначитися з вибором мережі .
2
Після того як зібрана вся інформація, можна ставити мережу. Якщо мережа планується поставити недалеко від берега і там неглибоко, то можна зробити це взаброд, не користуючись човном. Досить надіти гумові чоботи або спеціальний гумовий костюм. Найкраще ставити мережі рано вранці або пізно ввечері.
3
Також мережу можна поставити одному. Для цього потрібно акуратно розкласти мережу на березі, один кінець вантажного шнура закріпити до куща або дерева, а до другого потрібно прив'язати важкий вантаж. Потім цей вантаж сильно, але акуратно зашвирівают у водойму, витягаючи за собою мережу. Зняти цю мережу можна теж поодинці, поступово вибираючи і підтягуючи її на берег.
4
Якщо ж потрібно поставити мережу на глибоке місце, в ями або звали, то без човна не обійтись. Для цього потрібно вдвох вийти на човні до місця постановки мережі . Потім, акуратно розгортаючи мережу, поступово заводите її в воду. Один рибалка в човні зазвичай гребе, другий - ставить мережу. Найкраще ставити мережі перпендикулярно березі. Нижній кінцевий шнур повинен бути добре огружен, а на верхньому повинен бути поплавок. Найкраще поплавок зробити з берести, він буде дуже довговічний.
Зверніть увагу
Перевіряйте мережі не рідше одного-двох разів на день, щоб ліпша риба не розкладалася і не псувала водойму; Ставте мережі тільки в місцях, дозволених законодавством. І пам'ятайте, що наявність ліцензії на вилов риби сітками обов'язково.
Корисна порада
Звертатися з мережею потрібно акуратно. Надовго у воді мережа не залишають, щоб вона не засмічувалася водоростями. Якщо це трапилося, мережа потрібно дістати і розвісити на просушування.