Як налагодити стосунки в колективі.

У новому колективі спочатку завжди трохи незатишно. Будьте готові до того, що протягом двох місяців колектив, в який ви потрапили, буде придивлятися до вас і ставитися насторожено. Ви станете об'єктом підвищеної уваги. Ваш зовнішній вигляд, будь-яка дія підлягають упередженому обговоренню.
Інструкція
1
Приступивши до роботи, необхідно облаштувати робоче місце таким чином, щоб воно викликало позитивне ставлення до вас з боку інших співробітників. На робочому столі не варто відразу розставляти фотографії, де присутні інтимні подробиці особистого життя. Це допоможе уникнути провокаційних і особистих вопросов.Содержіте робоче місце в чистоті і порядку. Брудна гуртка, огризки фруктів викличуть негативне до вас ставлення. Уникайте негативних висловлювань про своє нове місце роботи, якщо воно вас не влаштовує.
2
Робочий день починайте з привітання. Добрі слова, посмішка, кивок голови сподобаються вашим новим колегам, навіть якщо ви десь допустите незначну помилку.
3
Не забувайте робити компліменти. Намагайтеся хвалити людей за те, що ви дійсно цінуєте: одного - за пунктуальність, іншого - за посидючість, третього - за акуратну зачіску.
4
Виключіть різку критику і хвастощі у присутності колег. Така поведінка може образити когось із них. Ніколи не відповідайте грубістю на грубість. Ваша стриманість викличе тільки повагу і розуміння. Дотримуйтеся дистанції в спілкуванні з тими, хто прагне надати вам негативну інформацію про інших.
5
Розмовляючи по телефону, будьте завжди гранично ввічливі.
6
Намагайтеся не заважати робочому процесу. Самі чітко виконувати посадові обов'язки.
7
Надавайте підтримку колегам в тих питаннях, в яких ви розбираєтеся краще за інших. Запитуйте ради, якщо виникне така потреба, у досвідченіших і авторитетних співробітників.
8
Пам'ятайте, що відносини з співробітниками повинні бути робочими. Колектив - не місце для особистих відносин.
9
Не відмовляйтеся від участі в корпоративних вечірках. На них не прийнято багато пити і йти, не дочекавшись закінчення заходу.
Корисна порада
Не забувайте, що налагодити стосунки в колективі не завжди легко. Але від того, наскільки вам комфортно працювати поруч з колегами по роботі, залежить ваш настрій і продуктивність роботи.