Як намалювати японський будинок.

Класичний японський будинок - це символ східної культури і духу. При зображенні даної архітектурної споруди потрібно враховувати її особливості, щоб малюнок вийшов на славу. Сам процес зображення будинок а можна розділити на кілька етапів.
Інструкція
1
Підготуйте приклади зображення. Крім стандартних фотографій будинок ов, знайдіть кілька малюнків самураїв. Адже японський будинок символізує суворого і сильного захисника своєї країни. Якщо ви подивитеся, то знайдете деяку схожість в екіпіровці самурая і обробці будівлі. Перейнявшись ідеєю будинок а-захисника, ви зможете чіткіше передати атмосферу споруди.
2
Почніть з загальних ліній. Вже на даному етапі ви закладаєте в малюнок те, яким він буде в кінці. Визначте кількість поверхів, площа будинок а. Японська споруда унікальна тим, що не має обмежень ні у висоті одного поверху, ні в діаметрі, ні в чому-небудь ще. Простіше кажучи, ви вільні самі вирішувати питання габаритів.
3
Намалюйте деталі конструкції. Залежно від вашого вибору, це може бути невеликий будинок ик з бамбука або кам'яний замок. Варто вказати на ці дрібниці. Легкі невеликі споруди краще всього не обводити. Залишайте якусь прозорість в стінах. Кам'яні гіганти ж навпаки, повинні "тиснути" своєю масивністю і неприступністю своїх стін.
4
Зверніть увагу на дах. Вона символізує голову і шолом самурая. Намагайтеся її направити вгору, щоб вона як би дивилася в небо, чекаючи приходу сонця.
5
Декоруйте будинок . Ви не знайдете японський будинок без ієрогліфів, драконів-захисників, символів сонця або інших важливих елементів японської архітектури. Наповніть свій малюнок тим же самим - для більшої реалістичності і правдоподібності.
6
Для більшої атмосферности наповніть малюнок ландшафтом східної природи. Японська сакура, гори, покриті білосніжними снігами в поєднанні з швидко ллються ріками у вашому розпорядженні.
Корисна порада
Для малюнка використовуйте олівці і фарби. Вони набагато виразніше інших образотворчих засобів зможуть передати дух Сходу.