Як зробити шпаргалку на іспит. Як заховати шпаргалку на держіспити.

Обсяг вашої пам'яті закінчився, сили покидають, очі закриваються, а до іспиту залишилося зовсім мало часу? Що ж, озброїмося найпростішими інструментами, візьмемо себе в руки для останнього ривка - і будемо робити шпаргалки.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, принтер, клей, кольорові олівці, папір, плеєр/телефон
Інструкція
1
Форм шпаргалок до іспитів існує безліч, і вибір найбільш зручної залежить від особливостей місця проведення іспиту та повадок викладача. Якщо під час здачі вам дозволяють залишати на столі якісь зошити (в закритому вигляді) або щоденник, можна використовувати їх для маскування подсказок.Наберіте потрібний текст шрифтом Times New Roman або Arial, кеглем не більш 10-11, оптимально - 8, якщо у вас хороший зір. Шпаргалка не повинна містити повну відповідь на питання, зручніше, якщо в ній будуть коротко сформульовані головні думки відповіді, які ви зможете швидко непомітно прочитати і розвинути вже самостоятельно.Виберіте зошит з якомога більш строкатою обкладинкою. Чим більше квітів і плям на ній буде, тим краще. Якщо ви - щасливий володар кольорового принтера, розфарбуйте шпаргалку в будь-якому графічному редакторі, імітуючи малюнок на обкладинці зошита. Якщо друк тільки чорно-біла, завершити маскування можна і за допомогою звичайних кольорових карандашей.Учтіте, що розмір шпаргалки не повинен складати більше однієї третини від усієї площі, на яку вона буде наклеєна. Краще розбити її на кілька маленьких фрагментів.
2
Якщо на іспит не дозволяють проносити нічого зайвого, можна роздрукувати шпаргалки в такому форматі, щоб вони містилися в долоні. Для цього потрібно буде в настройках принтера виставити друк 16 сторінок на одному аркуші або зверстати текст в декілька стовпців на одній сторінці, а потім розрізати.
3
Якщо ви любитель більш сучасних технологій, скористайтеся плеєром, кпк або телефоном. В будь аудіоплеєр скиньте попередньо начитані вашим голосом основні тези відповідей. Кожен квиток коштує записувати як окремий файл, щоб потім легше було знайти потрібний. І подбайте заздалегідь про маскування навушника - потренируйтесь вдома перед дзеркалом.
4
І, нарешті, найшвидший і простий спосіб зробити шпаргалки для підстраховки на іспиті - завантажити відповіді в форматі .doc на стільниковий телефон. Він привертає менше уваги і дозволяє швидше знаходити потрібний квиток по заголовкам файлів.
Від сесії до сесії живуть студенти весело, і це чиста правда. Зате коли справа доходить до заліків та іспитів, веселощі змінюється жахом: «Як вивчити все це за одну ніч?» Без вчення, звичайно, не обійтися. Але полегшити собі життя можна.
Інструкція
1
Спосіб перший. Древній.Для реалізації задуманого вам знадобляться багато паперу, ручка, ножиці, підручник і чиясь зошит з лекціями по предмету (якщо своя абсолютно порожня) .Ізготовленіе таких шпаргалок дуже просте заняття, хоча й трудомістке: на маленькі папірці виписати номери питань (або самі питання) і тезисно інформацію по нім.Плюси: під час переписування в голові залишається хоч щось, листи можна розподілити по носкам і карманам.Мінуси: дуже довгий і копітка заняття - ночі може не вистачити, немає гарантії, що номери питань у квитках будуть збігатися з вашими, викладач теж робив такі шпаргалки - знає, чого можна чекати.
2
Спосіб другий. Древній модернізірованний.Еслі писати шпаргалки зовсім не хочеться, можна подбати про це заздалегідь: расчертить зошитів листи на кілька квадратів і записувати лекції відразу у вигляді шпаргалок. Перед іспитом залишиться тільки розрізати "багатство" і при необхідності воспользоваться.Плюси: не потрібно переписувати все двічі, можна швидко привести "заготовку" в потрібний від.Мінуси: головна умова успіху такої шпаргалки - особиста присутність на лекціях (жахливий почерк сусіда на іспиті розібрати навряд чи вийде), викладач теж так робив (дивіться спосіб перший).
3
Спосіб третій. Продвінутий.Современние мобільні телефони замінюють нам майже все: і телевізори, і комп'ютери, і книги ... Чому б не замінити ними ще й лекції? У великій аудиторії телефон з сенсорним екраном дуже легко прийняти за калькулятор - просто скористайтеся потрібної інформаціей.Правда, у такого способу є один істотний недолік - калькулятор, яким би справжнім він не був, абсолютно не знадобиться вам на іспиті з історії або іноземній літературі.
4
Спосіб четвертий. Очевідний.Вместо того, щоб питати у всіх, «як зробити шпаргалку», чи не простіше все вивчити? Знання зайвими не бувають.