Як навчитися астрології.

Заняття астрологією надзвичайно захоплюючі й цікаві. Астрологія відкриває завісу таємниці над майбутнім, дає поради на кожен день і застерігає від прийдешніх небезпек. Навчитися астрології може кожен - було б бажання.
Інструкція
1
Існує безліч різновидів астрології - натальная астрологія (складання карти життя людини з моменту її народження, визначення ключових подій і доленосних поворотів у відповідності з впливом планет), сінастріческая астрологія (пояснення устрою світу і місця людини в ньому), астропсихологія (визначення темпераменту людини, його схильність до представників інших знаків зодіаку і т.д.). Кожен вид астрології вимагає велику кількість часу на вивчення, тому щоб розбиратися в астрології на професійному рівні для початку виберіть для себе пріоритетний напрям. Приміром, натальная астрологія - найпоширеніший вид астрологічних карт, навчитися складати які можна самостійно. Для цього купите спеціальні книги по астрології в книгарні у відділі «езотерика, ворожіння, астрологія», озбройтеся креслярськими приладдям і вперед - складати свою карту життя, поглядаючи в інструкцію книги.
2
Знання астрології допомагає зрозуміти за лічені хвилини, що з себе насправді представляє людина. Так, дізнавшись його дату народження, вже можна судити про його характер і життєві пріоритети. Для точного прогнозу вам необхідно гарненько розбиратися в характеристиках 12 знаків зодіаку.
3
Знайдіть відразу кілька джерел інформації про зодіакальних характеристиках - книги, журнали про астрології , інтернет - тематичні форуми, сайти з гороскопами. Зберіть якомога більше інформації, включаючи найдрібніші деталі характерних якостей певного знака зодіаку. Вивчіть весь зібраний матеріал. Потім почніть тестувати свої знання на друзях і знайомих. Поспілкуйтеся з ними і скажіть, що ви думаєте про них. Швидше за все, вони з вами погодяться, а може, і попросять скласти гороскоп сумісності для закоханої пари, наприклад.
4
Відвідуйте зустрічі астрологів, езотеричні конференції, а також відвідаєте на курси в школу астрології . Зараз тема астрології стає все більш популярною, тому знайти спеціалізовану школу не складе особливих труднощів.