Як думати позитивно.

Піддаючись зневірі і поганому настрою, ми миттєво забуваємо про те, що думки матеріальні. Кожне сумне слово, кожен подих і негативне спогад програмують свідомість на посилювання депресії. Вчені кажуть, що якщо навчитися думати тільки про хороше, життя налагодиться, ви будете менше помилятися і частіше - дарувати оточуючим таке ж відмінний настрій. Треба тільки навчитися керувати своїми позитивними думками.
Інструкція
1
Не зациклюйтеся на невдачах. Якщо після кожної помилки ви будете протягом усього вечора корити і лаяти себе, продумуючи різні варіанти стався, називати себе дурнем і тупаком, ні до чого хорошого це не призведе. Якщо ви самі себе вважаєте дурнем, оточуючі почнуть думати про вас точно так же. Навпаки, постарайтеся витягнути правильний урок із ситуації, побачити причину помилки і порадіти за те, що ви її знайшли і вдруге вже точно не зробите.
2
Посміхайтеся і дякуйте себе за кожен добрий вчинок, стриманість у спілкуванні з ворогами, за кожне вдале справу. Угостите себе морозивом або шоколадкою, чашечкою кави або вечірнім походом в кіно. Такі «нагороди» стимулюватимуть вас думати позитивно знову і знову і робити тільки хороше.
3
Намагайтеся знаходити в кожній миті прекрасне. У вас багато роботи? - Начальство цінує ваш професіоналізм. На вулиці дощ? - Можна відпочити від палючого сонця і поміркувати про життя. Зламався комп'ютер? - Чим не чудовий привід прочитати улюблену книгу?
4
Ставте чіткі цілі, і ви їх обов'язково скорите. Якщо ви подумаєте «хочу мати дім», ви його отримаєте, але невідомо, коли. А якщо ви поставите мету «хочу купити квартиру в наступному році», підсвідомість почне день за днем програмувати вас на те, щоб купити квартиру саме наступного року. Ясність мислення приведе вас точно до мети. Якщо, звичайно, не забудете думати про те, що ви обов'язково досягнете бажаного.
5
Замечайте в людях хороше. Заходьте до кабінету начальника з посмішкою (адже він узяв вас на цю роботу!), Запропонуйте кави колегам (саме вони своїми плітками і іноді негативним відношенням змушують вас рости професійно і загартовують характер), зробіть комплімент на вулиці іншій людині, якщо вам подобається, як він виглядає або посміхається. Самі не помітите, як на душі стане легко і радісно, як світ почне відповідати вам таким же позитивом.