Як зробити нерухомий фон.

Фон веб-сторінки може бути прив'язаний до її вмісту або вести себе незалежно від нього. У першому випадку при прокручуванні вмісту у вікні браузера фонове зображення теж буде прокручуватися, а в другому воно може залишатися нерухомим. Для реалізації фіксованого заднього плану сторінки слід використовувати мову опису стилів CSS - тільки він може гарантувати однакове поведінка фону в різних типах браузерів.
Інструкція
1
Використайте наявний в CSS властивістю background-attachment, щоб вказати чи повинен бути фон сторінки фіксованим або рухомим. Всього ця властивість може мати три значення - якщо ви не вказуєте ніякого з них, то за замовчуванням вважається, що background-attachment має значення scroll. При такому значенні фонове зображення прокручується разом з контентом сторінки. Значення inherit копіює поведінку фону батьківського елемента, а значення fixed робить фонову картинку незалежною від вмісту - воно залишатися нерухомим при прокручуванні сторінки. Його вам і слід використовувати.
2
Підготуйте CSS-інстукціі для використання в сторінках, фон яких потрібно зафіксувати. Якщо ви не будете поміщати CSS-код у зовнішній файл опису стилів, то ці інструкції треба розмістити між відкриває і закриває тегами style: Опис поведінки фону сторінки треба прив'язати до елементу BODY - в термінології мови CSS він називатиметься «селектором» і записуватися буде так: BODY {//тут будуть опису тіла сторінки} Властивості, що стосуються цієї селектору треба розмістити всередині фігурних дужок, розділяючи їх крапкою з комою: BODY {background-attachment: fixed; background-image: url (images/BG.gif");} Перший рядок фіксує фонове зображення, а друга вказує адресу файлу, що містить фонову картинку, щодо адреси сторінки. Ці два рядки можна записати і в одній складній CSS-інструкції таким чином: background: url (images/BG.gif") fixed;
3
Вставте весь код для фіксації фону в текст сторінки. У закінченому вигляді він може виглядати, наприклад, так: Зрозуміло, вам треба замінити адресу розміщення і назва файлу фонової картинки. Код краще помістити перед тегом , хоча це і не обов'язкова умова.