Як оформити титульний лист для диплома.

Оформлення титульного листа диплома вимагає відповідального підходу. Адже це обличчя вашого диплома, і похибки в оформленні можуть негативно вплинути на сприйняття вашої роботи в цілому.
Вам знадобиться
  • Папір, принтер
Інструкція
1
Перш, ніж приступити до набору тексту титульного листа , необхідно встановити деякі налаштування. Визначте розміри полів: ліве - 30мм, праве - 10мм, а верхнє і нижнє - 20мм (в Word 2007, наприклад, цю функцію можна знайти у вкладці Розмітка сторінки, в Word 2003 - у вкладці Параметри сторінки). Потім виберіть шрифт Times New Roman, розмір кегля - 14. У дипломній роботі використовується інтервал 1.5 рядки, однак при оформленні титульного листа використовується, як правило, одинарний інтервал.
2
Тепер можна друкувати текст титульного листа диплома. У самому верху сторінки, по центру, напишіть: "Міністерство освіти і науки Російської Федерації" (без скорочень). Нижче, також по центру - повна назва навчального закладу, на наступному рядку - назва факультету, а ще нижче - назва кафедри.
3
Потім зробіть великий відступ і вкажіть тип роботи (випускна кваліфікаційна робота бакалавра, або дипломна робота, або магістерська дисертація). Нижче великими літерами напишіть тему роботи (без слова "тема" і без лапок).
4
Після відступу ближче до правого краю напишіть з великої літери "Виконавець" і вкажіть прізвище та ініціали студента, на наступному рядку напишіть також з великої літери "Науковий керівник" і далі вкажіть його вчене звання, ступінь, прізвище та ініціали.
5
В самому низу сторінки по центру вкажіть місто та рік, у якому виконана робота.
6
Уважно перевірте текст свого титульного листа і, якщо все в порядку, роздрукуйте його на одній стороні білого паперу формату А4.
Зверніть увагу
Деякі ВНЗ висувають додаткові вимоги до оформлення дипломних робіт. Обов'язково уточніть у свого наукового керівника, які вимоги існують у вашому навчальному закладі.
Корисна порада
Хоча нумерація дипломної роботи починається з титульного аркуша, на ньому номер сторінки не ставиться.