Як побудувати самому лікувальну піраміду.

В світі прогресу і нових технологій людині досить комфортно, але у такого комфорту є і негативна риса. На здоров'я людини впливають шкідливі енергоінформаційні поля. Дані випромінювання здатні знизити імунітет, що в свою чергу може привести до різних захворювань. Захистити себе і своїх близьких від шкідливих впливів допоможе лікувальна піраміда, побудувати яку можна самостійно.
Вам знадобиться
  • Будь діелектричний матеріал, як дерево, картон, скло, фанера, пластмас.
  • Креслярський інструмент, ножівка.
Інструкція
1
Виготовляти піраміду необхідно, дотримуючись пропорцію піраміди Хеопса. В першу чергу, треба зробити певні розрахунки.
2
Задаємо необхідну висоту піраміди, припустимо, величиною L, з урахуванням, що чим вище піраміда, тим сильніше її активність.
3
Обчислюємо довжину сторони основи, довжину бічного ребра і висоту постаменту за такими формулами з використанням певних коефіцієнтів: - сторона підстави складе L? 1,57057- довжина бокового ребра складе L? 1,4945- висота постаменту L? 0,3333
4
Дуже важливо побудувати піраміду , дотримуючись пропорції. Робіть ретельний розрахунок і тільки після цього приступайте до збірки піраміди.
5
На наступному етапі заготовляємо необхідний матеріал. Для будівництва піраміди підходять тільки діелектричні матеріали, такі як дерево, картон, скло, фанера, пластмаса.
6
Викреслює боку піраміди в необхідну натуральну величину, вирізаємо і збираємо на клею або на шпонках.
7
Починати будувати піраміду потрібно в хорошому настрої і з позитивними думками.
8
При будівництві піраміди не можна використовувати цвяхи, кнопки або інші металеві предмети, тому що метал спотворює особливе поле піраміди.
9
Таку піраміду можна встановити вдома, так як вона робить благотворний вплив на весь організм.
10
Одна грань піраміди повинна бути строго орієнтована на північ.
11
Для нейтралізації шкідливого випромінювання від комп'ютера помістіть невелику піраміду поруч з системним блоком.
Корисна порада
У такій піраміді сповільнюється хід часу, а значить, вона здатна побороти старість.
Піраміда - це геометрична фігура, у якої є багатокутна основа (часто квадрат або трикутник, рідше чотирикутник) і трикутні сторони. Є багато способів побудувати піраміду на папері. Самостійна фігура піраміди широко використовується в геометрії і черчении. Існує кілька основних зразків для побудови чотиригранної піраміди і квадратної піраміди.
Інструкція
1
Для того, щоб побудувати четирехграннік для піраміди необхідно побудувати трикутник із суміжними кутами.
2
Підняти лінії або діагоналі від основи трикутника до його кутах вгору так, щоб побудований суміжний трикутник став внутрішньою частиною піраміди.
3
Також можна побудувати асиметричний чотиригранник. Для цього необхідно побудувати трикутник і знайти проміжні положення його сторін. Потім з'єднайте середини трикутника, щоб сформувати менший трикутник. А потім прокреслите лінії до кутів трикутника, зробивши грані.
4
Щоб зробити квадратну піраміду, накресліть квадратну основу для геометричної фігури і прикладіть равносторонние трикутники до кожної сторони. З'єднайте трикутники так, щоб вершина була пунктом, де чотири трикутника перетинаються.
5
Можна зробити піраміду більш високою при використанні більш великих розмірів і параметрів трикутників. Тільки необхідно побудувати трикутники ідентичними, інакше вони не будуть з'єднуватися нагорі і не утворюють рівної піраміди.