Як змусити себе забиратися в квартирі.

Прибирання квартири - однотипна робота, яку треба, але так не хочеться проводити регулярно. Причинами такого небажання зазвичай є лінь, брак часу або звичка не робити прибирання тривалий час. Однак, недбалість у питанні прибирання може призвести до плачевних наслідків для здоров'я мешканців квартири.
Інструкція
1
Щоб забратися, не сумуючи і привести квартиру в належний вигляд, коли цього робити так не хочеться, можна використовувати кілька простих прийомів.
2
Варто включити свою найулюбленішу музику. Знайомі мелодії в MP3-плеєрі або комп'ютері допоможуть налаштуватися на позитивний лад, і почати прибирання стане легше. Варто заздалегідь налаштувати себе на те, що першорядною справою є прослуховування музики, а прибирання - вже вторинним. MP3-плеєр підходить в цій ситуації більше, ніж комп'ютер або музичний центр, оскільки шум води або пилососа буде перекривати звук улюблених пісень.
3
В якості мотивації варто використовувати важливість здоров'я своїх близьких і рідних. Скупчення пилу, немитий підлогу і непраних покривала і завіски - все це сприяє появі хвороб найрізноманітнішого типу.
4
Якщо забиратися одній нудно і настрій на наведення чистоти пропадає дуже швидко, можна попросити рідних і друзів приєднатися і надати посильну допомогу. Кращі подруги, чоловік, мама, сестра - вони виявляться незамінними помічниками. Робота буде йти веселіше і незрівнянно швидше, ніж при збиранні в поодинці.
5
Якщо робити все самій занадто важко, то можна купити електронного робота-помічника. Вони давно перестали бути фантастикою, продаються в інтернеті, стоять 15-20 тисяч рублів і забираються у відсутність господарів. Ці роботи здатні обійти всю квартиру минаючи перешкоди і повертаючись на базу у міру виснаження заряду. Звичайно, такий робот здатний лише на прибирання підлоги і знищення пилу і бруду, що скопилася на килимах. Однак, він є прекрасною підмогою для жінки, тимчасові ресурси якої сильно обмежені.
6
Тим, у кого немає часу на прибирання будинку через роботу, а витрачати єдиний вихідний на наведення порядку замість того, щоб як слід відпочити перед новою робочим тижнем, варто подумати про найманої домробітниці. При виборі домробітниці важливо бути впевненою, що вона є надійною людиною. Однак, такий варіант підходить далеко не всім: або з причини невисокої доходу, або через небажання довіряти свої особисті речі чужій людині.
7
Не має значення, який варіант прибирання вибрати. Головне - не забувати, що хороша прибирання є запорукою не тільки чистоти і охайності, але й здоров'я всієї родини.