Як почистити золото і діаманти. Як почистити золото з діамантами в домашніх умовах.

Збереженню привабливого вигляду золотих виробів, а також виробів з діамантами, сприяє спеціальний догляд. Якщо ювелірні вироби правильно зберігаються і піддаються періодичного чищення, то вони ще довго будуть приносити вам радість.
Інструкція
1
В процесі носіння ювелірним золотим виробам доводиться перебувати в контакті з нашою шкірою, омертвілими клітинами і потім. Взаємодіючи з навколишнім середовищем, вони також володіють тенденцією до потемніння. Відомо, що до складу будь-якого золотого прикраси входять елементи, які в результаті взаємодії з перебувають у повітрі киснем, водою і вуглекислим газом, можуть привести до потемніння. Щоб його прибрати, всякий раз після того, як знімаєте їх, протирайте вироби серветкою з мікрофібри. Подібні серветки можна придбати в ювелірних магазинах.
2
Позбутися від потускнения допоможуть спеціальні розчини і пасти. Придбайте набір для чищення золотих ювелірних виробів, що представляє собою баночку, яка містить чистячу рідину і сіточку. Помістіть виріб всередину сіточки, занурте в розчин, і витримуйте його там 7 хвилин. Дістаньте і протріть м'якою ганчіркою.
3
Чистіть великі золоті вироби за допомогою спеціальної косметики у вигляді спрею, розпорошуючи його по поверхні прикраси, після чого добре відполіруйте золото.
4
Не користуйтесь крейдою для чищення золотих виробів. На поверхні золота можуть залишитися подряпини або погіршиться стан верхнього шару.
5
Знімайте ювелірні вироби з діамантами, якщо плаваєте в басейні, де є хлор, це може призвести до роз'їдання металу в місцях вигинів.
6
Якщо носите виріб з діамантом кожен день, регулярно протирайте його замшевого серветкою, а раз на місяць чистите за допомогою теплого мильного розчину, підсолодженою чистої води або слабкого розчину суміші води з нашатирним і етиловим спиртом.
7
Якщо ваші діаманти по чистоті нижче 8 групи, користуйтеся спеціальним приладом, який здійснює ультразвукову чистку діамантових виробів.
8
Зробіть розчин з теплої води (100г), харчової соди (25г), хлорного вапна (10г) і щіпки кухонної солі. Потримайте в ньому прикраси, після чого протріть фланелевою ганчірочкою.
9
Чистка золота та чистка діамантів повинна проводитися регулярно, раз на рік віддавайте ювелірні вироби майстру з метою проведення професійного чищення.
Зачаровує блиск діамантів з часом починає згасати, і вони стають схожими на зазвичай не дорогоцінні камені. Відновити первісний вигляд дорогоцінного каменю можна в ювелірній майстерні або в домашніх умовах. Діамант стійкий до впливу багатьох хімічних речовин, тому пошкодити його дуже складно. Чистити діамант потрібно раз на місяць, так як камінь покривається шкірним жиром і починає тьмяніти.
Інструкція
1
Налийте в неглибоку ємність теплої води і додайте рідкого мила. Опустіть камінь у воду на кілька хвилин і почистіть його зубною щіткою. Цей спосіб хороший для видалення жовтизни з діаманта.
2
Налийте в кухоль холодної води і додайте трохи нашатирного спирту. Опустіть виріб і потримайте 30 хвилин. Потім зубною щіткою очистіть камінь і знову опустіть в розчин на кілька хвилин. Після чого промокніть серветкою, обполіскувати в чистій воді не потрібно.
3
Розведіть горілку у воді в пропорції 1 до 1. Залиште виріб у спиртовому розчині на ніч, а з ранку прочистите його щіткою і обполосніть чистою водою. Можна просто змочувати серветку в горілці і протирати діамант, після такої процедури він набуває сліпучий блиск.
4
Використовуйте для чищення діамантів спеціальний засіб. Яке продається в ювелірних магазинах. Опускайте в нього виріб на кілька хвилин, потім протріть сухою серветкою.
5
Для того щоб уникнути потускнения блиску протирайте камінь м'якою серветкою щодня. Так ви видалите наліт, який утворився в перебігу дня. Можна використовувати вологі серветки для монітора комп'ютера, вони відмінно розчиняють бруд і при цьому не псують камінь.