Як відрізнити оригінал сумки від підробки.

Мода на сумки змінюється щорічно. Новинки 2011 року - це клатчі з невеликою ручкою і шкіряні сумки на довгій ручці. Також в моді сумки із шкірзамінника з імітацією шкіри рептилій і тварин. Щоб не купити підробку замість оригіналу, треба знати деякі правила.
Інструкція
1
Якщо ваша мета - придбати справжню брендову сумку, не користуйтеся для цього підозрілими магазинами, розташованими в переходах метро, в кіосках або на ринках.
2
Якісна річ видна відразу. Пощупайте шкіру, вона повинна бути м'якою і на ній не може бути ніяких нерівностей. Кріплення фурнітури не можуть бути погано закріплені, перевірте їх на міцність. Огляньте сумку на предмет кривих швів, стирчать ниток і слідів від клею.
3
При покупці брендового вироби вам повинні надати сертифікат якості, питайте його у продавців.
4
Контрафактна продукція визначається по фурнітурі. Деякі найбільш дорогі брендові моделі випускаються з фурнітурою, виконаної тільки із золота або паладію. Купуючи такого роду екземпляри, перевіряйте з чого зроблені замки і ручки.
5
Більшість оригінальних сумок випускається з двома кодами, внутрішнім і кодом вироби. Перевірте їх наявність.
6
Щоб переконатися, що сумка зроблена з еластичної високоякісної шкіри, пам'ятаєте її рукою. У разі підробки , шкіра залишиться деформованою, а справжня швидко відновить свою первісну форму.
7
Зверніть увагу на стібки, якими прошита сумка. Вони повинні нагадувати «ялинку», а не прямі лінії.
8
Зберіть більше інформації про цікавить вас бренд. Вам буде легше зробити правильну покупку, так як багато виробників випускають брендові сумки певної ваги і пропорцій, які є постійними величинами. Наприклад, вага однієї з найпоширеніших сумок, висота якої 35 см, повинен бути 1100г. Знаючи це, ви не придбаєте підробку.
9
Деякі сумки володіють довічною гарантією. Якщо ви впевнені, що сумка, яку ви вирішили придбати саме така, а продавці відмовляють вам у гарантії, робіть висновки.
10
Розглядайте сумку зсередини, виворіт дрібних деталей може видати справжнє походження речі. Пам'ятайте, справжня річ від іменитого дизайнера не може коштувати дешево. Хочете бути впевненими на 100% - купуйте сумки в фірмових магазинах.