Як убезпечити себе від злодіїв.

Захистити своє житло від злочинних посягань - завдання, цілком доступна для кожного, і здійснювана при достатньому бажанні і обачності. Найчастіше основними умовами для злочинів виступає проста безпечність.
Інструкція
1
Боротьба з крадіями починається при заселенні в нову квартиру. Для ускладнення доступу злочинцям обладнайте свій будинок металевими дверима з блокувальними штифтами, що висуваються з боків при замиканні.
2
Якщо квартира знаходиться на першому поверсі, то забезпечите вікна ґратами.
3
Не економте даремно і поставте квартиру під охорону з установкою тривожної сигналізації.
4
Обговоріть спільно з іншими власниками житла можливість обладнати в під'їзді домофон або найняти консьєржа.
5
Не обов'язково заводити сторожового пса - можна купити імітатор гавкання собаки бійцівської породи, що реагує на перевірочні дзвінки у двері.
6
Злочинцям простіше відкрити двері «рідними» ключами або точними дублікатами, зробленими з оригіналів, які можна при нагоді "запозичити" у господарів на короткий час. Слідкуйте за збереженням ключів в сумочці або кишенях одягу.
7
Налагодьте стосунки зі своїми сусідами по сходовій клітці, які в разі потреби завжди можуть організувати шум, викликавши правоохоронні органи, або голосно закликавши на допомогу.
8
Крадіжка зі зломом завжди замислюється заради розкрадання малих за розміром, але дорогих предметів, які можна швидко знайти в квартирі і понести з собою в кишенях одягу або в невеликих сумках. Тому не зберігайте вдома значні суми готівкових грошей, а для дорогих ювелірних прикрас придбайте сейф, вкручений в підлогу або, знаходиться в стіні.
Зверніть увагу
Квартирні крадіжки відбуваються із завидною постійністю. Найчастіше вони відбуваються в спальних районах в денний час доби, коли мешканці будинку відсутні, перебуваючи на роботі або в тривалому відпустці. Перш, ніж зробити проникнення в квартиру, зловмисники достовірно переконуються в тому, що їм протягом деякого часу ніхто не зможе перешкодити або помітити їх під час скоєння злочину. Отже, якщо виникає найменша загроза бути виявленими, то вони вважають за краще відразу ж відмовитися від своїх планів, тут же покинувши місце події. Квартирні злодії уникають застосовувати насильство.