Як відмити кіптява.

Після пожежі або впливу на поверхню відкритого вогню утворюється кіптява і сліди гару. Ці непривабливі наслідки лиха не завжди легко знімаються. Яким способом можна позбутися слідів кіптяви і від інших неприємних наслідків загоряння, включаючи запах гару?
Вам знадобиться
  • Спеціальні чистячі засоби, тепла вода, губка, валик, апарат високого тиску
Інструкція
1
Для очищення поверхонь після пожеж використовуйте спеціальні чистячі засоби, наприклад, засіб «Очисник фасаду №2». Цей склад видаляє з поверхні сліди кіптяви і знижує концентрацію канцерогенних продуктів згоряння на поверхневому шарі оздоблювальних матеріалів в кілька разів.
2
Засіб розведіть водою в концентрації близько 20% або більше, це залежить від ступеня забруднення. Враховуйте, що витрата концентрату становить близько 1 л на 40 кв. м. поверхні.
3
Нанесіть засіб на поверхню чистою щіткою або апаратом високого тиску (підійде апарат типу Karcher, принцип дії якого подібний з апаратами для безконтактної мийки автомобіля). Витримайте засіб 5-7 хвилин. Після видалення кіптяви використане засіб обов'язково змийте водою. При ручному митті за допомогою щіток витрата засобу може збільшитися вдвічі. Для найбільш складних ділянок із сильним забрудненням використовуйте повторну обробку поверхні.
4
При видаленні слідів від пожеж з горінням значної кількості органічних речовин і щедрою жирової кіптяви органічного походження використовуйте лужний засіб «БЖ-20». Розведіть його в теплій воді в концентрації до 15%. Нанесіть засіб на поверхню підлоги або обладнання губкою, валиком, апаратом високого тиску. Через 2-3 хвилини змийте засіб чистою водою.
5
Для відновлення кольору оздоблювальних матеріалів в результаті впливу високих температур на заключному етапі робіт зробіть колеровку очищувальних розчинів спеціальними барвниками.
6
Крім слідів кіптяви після пожежі практично завжди потрібна видаляти неприємний запах гару. Використовуйте для цієї мети спеціальні дезодоранти, наприклад, «ЧістДезо». Зазначене засіб не забиває запах гару, а має властивість розривати молекулу хімічної сполуки, що викликає запах. Розведіть засіб з водою і нанесіть пензлем, валиком або за допомогою розпилювача на стіни, стелі та підлога. Після висихання розчину зробіть оздоблювальні роботи.