Як відправити смс з інтернету на телефон безкоштовно. Надіслати повідомлення на телефон через інтернет.

З розвитком інтернету та інформаційних технологій з'явилися сотні способів заощадити гроші, використовуючи різні сайти і сервіси. Мобільний зв'язок не стала винятком. Існує безліч різних способів відправити смс з інтернету на телефон безкоштовно. Ми розглянемо найбільш прості і зручні можливості.
Інструкція
1
Одним з найбільш простих (і традиційних) варіантів є відправка sms з сайту мобільного оператора (того, на номер якого ви збираєтеся відправити коротке повідомлення). Якщо ви не знаєте, до якого оператора відноситься абонент з даним номером, виділіть три перші цифри телефону (починаючи з 9), і вставте в запитну рядок будь-якої пошукової системи. Тоді ви зможете точно визначити оператора і перейти на його сайт. Далі ви повинні знайти розділ "Відправка смс повідомлень через інтернет". Слід відзначити і той факт, що такі сервіси на сайтах операторів часто надають і додаткові можливості, наприклад відправку mms повідомлень.
2
Різні агенти, призначені для чат-спілкування і листування також у більшості випадків надають можливості для економії. Такі популярні програми, як mail-агент, ICQ або SKYPE прекрасно підійдуть для відправки смс через інтернет. Відправлення sms через skype вигідна в тих випадках, коли потрібно передати коротке повідомлення в країни ближнього і далекого зарубіжжя. Повідомлення буде коштувати близько 5-10 центів, що порівнянно із ціною звичайної смс по Росії. Відправлення смс через асю або mail.ru агент буде безкоштовна, правда є певні обмеження по числу символів і кількістю повідомлень в день. Найбільш зручний варіант - агент ICQ від порталу Рамблер, який можна завантажити прямо з сайту.
3
Якщо ви не хочете дізнаватися, абоненту якого оператора шлете смс, то найпростіше користуватися додатками, описаними в попередньому кроці. Але якщо ви знаєте всіх операторів по номерам, і вам потрібно відправляти багато смс разом, має сенс відправка повідомлень з одного спеціалізованого порталу. На сайті www.ipsms.ru запропонована зручна форма відправки. Спочатку треба вибрати оператора, потім записати в потрібне поле номер. Після можна ввести в текстове поле сам текст повідомлення. Наприкінці потрібно ввести код ідентифікації з картинки і натиснути кнопку "відправити".
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FLQmGSqDYgk
Корисна порада
Звичайно, відправка смс повідомлень з інтернету вигідна, але вже з'явилися привабливі тарифи мобільних операторів, в яких за невелику абонентську плату ви отримуєте можливість слати повідомлення без обмежень. Вони є відмінною альтернативою відправці смс через інтернет.
Смс є найбільш зручним способом спілкування в разі якщо необхідно передати коротке повідомлення адресату. За допомогою інтернету ви можете зробити це безкоштовно, використовуючи один із простих способів.
Інструкція
1
По-перше, ви можете використовувати безкоштовні сервіси відправки повідомлень, що знаходяться на офіційних сайтах операторів, таких як beeline.ru і mts.ru. Цей спосіб підійде вам в разі якщо ви знаєте оператора зв'язку, за яким закріплений ваш абонент. Розглянемо його на прикладі відправки повідомлення абоненту оператора "Білайн". Перейдіть на сайт www.beeline.ru, після чого використовуйте пошук по сайту або карту сайту, щоб знайти сторінку з формою відправки. Після цього введіть номер одержувача і напишіть повідомлення. Заповніть перевірочне поле, після чого натисніть на конпку "Відправити".
2
Ви також можете скористатися можливостями таких сервісів, як http://smsmes.com/. З їх допомогою ви можете відправляти повідомлення не тільки в Росію, але і в інші країни. Схема використання досить-таки проста, достатньо перейти по сайту, після чого вибрати країну і оператора, за яким закріплений ваш адресат. Після цього ви будете перенаправлені на офіційний сайт оператора, де знаходитиметься форма безкоштовної відправки повідомлень.
3
Для тривалого обміну повідомлень ви можете використовувати програми-месенджери, що мають функцію відправки повідомлень, такі як icq або mail.agent. Розглянемо даний варіант на прикладі використання програми mail.agent. Перейдіть на сайт mail.ru і скачайте інсталяційний файл, після чого встановіть і запустіть додатки. Для його використання потрібно реєстрація на сайті mail.ru, здійсните її в разі її відсутності. Увійдіть в програму, використовуючи логін і пароль. Додайте новий контакт для дзвінків і смс. Впишіть номер адресата, після чого ви зможете відправляти йому безкоштовні повідомлення.
Корисна порада
Пам'ятайте, що використання латинської розкладки допоможе вам максимізувати кількість символів, які ви можете використовувати для написання повідомлення. При використанні кирилиці кількість символів, які ви можете використовувати, так само шістдесяти, використовуючи ж латиницю, ви зможете умістити в одне повідомлення сто шістдесят символів.