Як зрозуміти людину по очах.

Небезпідставно кажуть, що очі - дзеркало душі. Згідно з твердженнями психологів, в очах людини міститься близько 80% інформації про нього. Прочитати людини по очам нескладно. Нижче описується перелік моментів, на які слід звертати увагу.
Інструкція
1
Напрям погляду при бесіді. Якщо ваш співрозмовник дивиться вам прямо в очі, його очі не бігають по сторонам, він хоче чути те, що ви йому говорите, то це вірна ознака того, що це уважний, щирий, чесний чоловік. З такими людьми легко налагоджувати контакт, вони комунікабельні, з ними легко знаходити спільну мову. Якщо ж людина уникає зорового контакту, коли йому задають питання, часто веде погляд убік, то, найімовірніше, це потайний, хитрий, що не цурається обману індивідуум. Таким людям складно довіряти.
2
Розмір очей. Люди з великими очам і вразливі, це високоемоційний, добрі, творчі, артистичні особистості. Люди з маленькими очам і відрізняються ощадливістю, скрупульозністю, відсутністю великого розуму, проте вони відповідальні. Люди з очам і середнього розміру, найімовірніше, мають такі відмінні риси: тямущість, підозрілість, пронирливий характер.
3
Колір очей. Багато про що може розповісти і ця характеристика. Темні зіниці і білі білки очей є ознакою того, що це позитивна людина. Білки жовтого або червоного кольору сигналізують про те, що людина з такими очам і має які-небудь захворювання, важку долю. Також ні про що хороше не скажуть зіниці дуже світлих відтінків.
4
Посадка очей. Якщо очі розташовані на невеликій відстані один від одного, то людина з такими очам і, найімовірніше, песиміст. Таких людей дуже легко образити, вони довго пам'ятають образу. Люди з широкою посадкою очей - оптимісти, люди з сильним внутрішнім стрижнем, енергійні. Вони дивляться нам світ простіше, ніж інші.
5
Схожість очей людини з очам і тварин і птахів. Якості, характерні цим представникам тваринного світу найчастіше можна спроектувати на очі людини . Наприклад: очі лева - твердість, благородність, інтелект, професіонали до мозку кісток; тигра - сміливість, рішучість, відданість, самостійність, сила волі, запальність, порядність, люди з такими очам і - віддані друзі; барана - кмітливість, енергійність, талант, скромність, нерішучість; лисиці - хитрість, каверзні, інтриги, володарі невеликої кількості друзів, незважаючи на уявну порядність; змії - розважливість, варіативність, нещадність, з такими людьми потрібно тримати вухо гостро!