Як позбутися від дірок на обличчі. простий спосіб позбавлення від дірочок.

Розширені пори утворюються у людей з жирною шкірою обличчя, так як після прищів залишаються ямочки. Іноді пори розширюються настільки, що поверхня шкіри набуває вигляду гірського рельєфу з западинами і височинами. Звузити пори можна різними способами. Головне - регулярність процедур, а не вартість використовуваних засобів.
Інструкція
1
Найважливіше для шкіри - очищення. Особливо це стосується людей з розширеними порами. Умивайте двічі на день засобами, які звужують пори. Або після вмивання звичайним милом обполіскуйте обличчя водою з лимонним соком (1 ч ложка на 500 мл води). Після очищення протирайте обличчя лосьйоном з саліцилової кислотою.
2
Робіть маску з глини. Додавайте в глину трохи ефірного масла і наносите цей засіб на шкіру на 10-15 хвилин. Масло підійде будь-яке, але особливий ефект спостерігається при використанні олії чайного дерева. Після маски сполосніть обличчя водою з лимонним соком і нанесіть зволожуючий (Не живильний) крем.
3
Добре допомагає звузити пори і наступний засіб. Змішайте в рівних частинах мед і мелену корицю, нанесіть отриману масу на обличчя і залиште впливати на 7-10 хвилин. Ретельно промийте шкіру, а для посилення ефекту можете зробити маску зі свіжих огірків.
4
Якщо пори у вас достатньо сильно розширені, придбайте крем для лікування колоїдних рубців в будь-якій аптеці. Наносите його щодня перед сном. Поступово пори почнуть звужуватися, шкіра вирівнюватися, а колір обличчя поліпшуватися. Але при цьому не забувайте і про інші очищувальних процедурах.
5
Використовуйте регулярно скраби для очищення пір. Наносите засіб на вологу очищену шкіру і ретельно масажуйте. Також ви можете замінити використання скрабу мікродермабразією. У засобі для мікродермабразії містяться кислоти і особливої форми абразивні частинки. Але робити цю процедуру можна лише в період, коли сонце неактивно (взимку та ранньої весни), інакше можуть утворитися пігментні плями.
6
Коли нічого не допомагає, а ви просто мрієте про рівній шкірі, відвідайте косметологічний кабінет. Спеціаліст огляне загальний стан шкіри і вибере оптимально підходящий варіант шліфування - це найефективніший і швидкий спосіб домогтися бажаного результату.