Як наклеїти тонування. З якого боку клеїти тонування.

В даний час дуже велика кількість людей їздять на автомобілях. Для багатьох автомобіль став другим домом. Місцем, де можна відпочити від міської суєти. Але перехожі та інші автомобілісти, які дивляться у вікно вашого автомобіля, заподіюють дискомфорт. Що ж робити? Відповідь проста - затонировать скла. Але в сервісі за цю процедуру з вас візьмуть чимало грошей, тому набагато економічніше наклеїти тонування самому.
Вам знадобиться
  • Мильна розчин води, тонувальна плівка, гумовий шпатель, канцелярський ніж
Інструкція
1
Насамперед визначитеся з тим, яку саме тонування ви хочете наклеїти. Пам'ятайте про те, що тонування, наклеєна на передні бічні стекла і лобове, незаконна. Тому подумайте, чи варто рісковать.Подготовьте двері для тонування. Зніміть ущільнювачі дверей, так як плівка повинна заходити під них.
2
Ретельно вимийте всі стекла зовні мильним розчином. Процедуру тонування робити найкраще в закритому приміщенні, щоб маленькі частинки пилу та сміття не потрапили під плівку. Ретельно протріть всі стекла паперовими серветками або вафельним рушником так, щоб не залишилося ні пилинки.
3
Змочіть зовнішню сторону скла мильним розчином. Тепер дістаньте тонировочную плівку. Прикладіть її на скло липкою стороною назовні. Рівномірно розподіліть плівку по поверхні скла так, щоб не залишалося бульбашок і зазорів. Пропрасуйте її гумовим шпателем легкими рухами, щоб випадково не пошкодити плівку. Знизу залиште запас, який буде заправлений під ущільнювач двері.
4
Акуратно обріжте всі надлишки плівки, виступаючі за контур скла. При розміщенні плівки на склі задумайтеся про раціональність. Намагайтеся економити плівку. Тепер обробіть мильним розчином внутрішню частину скла. Ретельно видаліть всі частинки сміття і протріть його. Знову нанесіть шар мильної води. Не шкодуйте води, так як вона допоможе вам уникнути міхурів під плівкою. Зніміть захисний шар з клейкою боку плівки. Акуратно приклейте плівку на внутрішню сторону скла. Починайте клеїти зверху вниз при трохи опущеному склі. Коли верхня частина буде приклеєна, підійміть скло до кінця і приклейте нижню частину. Заженіть запас плівки під ущільнювач скла. Шпателем розгладжуйте плівку до зникнення всіх бульбашок. Встановіть ущільнювач скла назад.
5
Аналогічну процедуру повторіть для всіх стекол. Після цього не відкривайте вікна протягом доби, щоб плівка встигла схопитися. Найкраще добу не їздити на машині. Після цього вам залишається тільки насолоджуватися власною роботою.
Корисна порада
Якщо ви вперше робите подібну процедуру, то подумайте, чи варто ризикувати. Можливо, краще довірити це професіоналам.