Як відзначати православне різдво.

Один з самий головних і урочистих православних свят - Різдво Христове. 6 січня о опівночі починається урочисте богослужіння в православних храмах. А 7 січня прийнято вітати друзів і рідних з цим світлим святом.
Вам знадобиться
  • Біла скатертина, сіно, свічки, ритуальна кутя (або сочиво)
Інструкція
1
Напередодні Різдва, святвечір, за православною традицією, найбільш строгий пост. В цей день прийнято або зовсім обходитися без їжі, або весь день харчуватися ритуальної їжею, яка називається сочиво (звідси і назва святвечір). Їжу в цей день не можна приймати до першої зірки. Якщо ви не дотримуєтеся строгих православних правил, звичайно, в святвечір можна і поїсти. Святкування починається з настанням темряви. Обідній стіл посипається сіном, скатертину обов'язково стелиться біла поверх.
2
З настанням сутінків, коли загориться перша зірка, сядьте за стіл усією родиною і побажайте один одному всього доброго і світлого. Вечірній вечерю напередодні свята традиційно проводиться в тиші. Стіл повинен бути пісний - сочиво (каша з різноманітних зерен, заправлена рослинним маслом), компот, запечена риба. За старовинною традицією, з настанням темряви в будинках запалювали свічки і ставили їх на вікна.
3
А ось на наступний ранок, власне в саме Різдво, накрийте багатий і різноманітний стіл. Адже піст закінчився, тепер можна ні в чому собі не відмовляти. Вважається, що чим пишніше і багатше різдвяний стіл, тим вдаліше буде наступний рік для родини. Традиційно цього дня подають: смажену птицю, млинці, холодець, суботні, медові пряники, різні домашні соління та копченості.
Зверніть увагу
Вечеря напередодні Різдва традиційно проходить в тихому сімейному колі. У центрі столу поставте ритуальну кутю (або сочиво), а навколо всі інші страви, яких має бути дванадцять.