Як купити фен.

Фен - це річ, необхідна абсолютно для будь-якої жінки. Зараз різновидів фенів існує дуже багато. Як же вибрати саме ту модель, яка вам підходить?
Інструкція
1
У першу чергу необхідно звернути увагу на таку важливу характеристику фена, як режими температури і швидкості. Ці режими дозволяють регулювати температуру видуває повітря від прохолодної до гарячої. Крім того, вони здатні змінювати напір струменя повітря. Зараз є кілька різних положень цих режимів. У деяких фенах навіть є режим "cool", він справляє подачу холодного повітря, що не шкодить структурі волосся. До того ж холодне повітря дозволяє краще закріпити укладку. Потрібно подивитися як швидко починає подаватися холодне повітря. Оптимальний показник цього 3-5 секунд. Крім того, в більшості якісних моделей є операція "турбо". Вона будь-яку обрану швидкість збільшує на пів кроку. Оптимальним варіантом стане фен з режимом подачі холодного повітря, як мінімум, двох-трьох температурних режимів.
2
Тепер можна оцінити наявність і різновиди насадок для фена. Насадка - це дуже важливе пристосування, що розподіляє надходить з фена повітря. Є кілька видів таких насадок. Одна з найпоширеніших - це щелевидная насадка. Її відрізняє плоске сужающееся закінчення. Вона створює вельми потужний повітряний потік. Потужність потоку максимальна у мінімально вузьких насадок. Оптимальна ширина сопла такої насадки 9-15 мм. Ще одна вельми поширена насадка - дифузор. Він являє собою диск з "пальчиками". Він робить сушку волосся більш м'яко, завдяки розсіяною струмені повітря. А за допомогою "пальчиків" можна трохи піднімати біля коріння волосся, створюючи тим самим обсяг.
3
Ще однією найважливішою характеристикою фена є його потужність. Швидкість сушіння волосся напряму від неї залежить. Але варто пам'ятати, що фени з дуже високою потужністю потрібні не всім, а лише довговолосим жінкам і перукарям. Для домашнього використання прекрасно підійде фен потужністю приблизно 1200-1600 Вт
Корисна порада
При виборі фена потрібно звернути увагу і на наявність фільтра. Крім того, в якісному фені має бути присутня захист від перегріву. А корпус фена повинен бути виконаний з термостійкого пластику.