Як накачати прес і руки.

Руки і прес - це дві основні проблеми жінки. Якщо не стежити за м'язами в цих місцях, плачевний результат не змусить себе довго чекати. З віком м'язи рук обвисають, що природно не влаштовує представниць прекрасної статі. М'язи живота обвисають через неправильне харчування, ігнорування спорту, народження дитини і т.д. В даній статті приділимо увагу вправам і правильному харчуванню, які допоможуть привести фігуру в порядок.
Вам знадобиться
  • Гантелі 1,5 кг.
Інструкція
1
Вправи для рук1.Ісходное положення (І.П.): ноги на ширині плечей, в руках гантелі. На видиху починайте згинати руки в ліктях і повертати в і.п. Виконати 3 підходи по 10-15 раз.2.І.п. як в попередній вправі. Руки з гантелями спочатку підніміть над головою, потім починайте їх опускати за голову. 3 підходи, по 10-15 раз.3.І.п .: лівою рукою і лівим коліном упріться в лавку. Спина пряма. У праву руку візьміть гантель і зігніть в лікті. На видиху випрямляйте руку назад, так щоб утворилася пряма лінія. Зробіть те ж вправу на ліву руку. Повторіть 8-10 разів, по три підходи, для кожної рукі.4.І.п .: ноги на ширині плечей, в руках гантелі. Починайте розводити в руки боку, до рівня плечей і повертайте в і.п. Під час виконання вправи намагайтеся не піднімати плечі. Виконати 3 підходи, по 10-15 раз.5.І.п .: ноги на ширині плечей, руки з гантелями зігніть в ліктях і починайте штовхати їх вперед (на видиху), на рівні грудей. Зробіть 3 підходи по 10-15 раз.6.І.п .: ляжте на спину, ноги зігніть в колінах. Витягніть прямі руки з гантелями перед собою. Повільно зігніть руки в ліктях і заведіть гантелі за голову. Поверніться в і.п. Виконати 3 підходи, по 10-15 разів. Розтяжка: Заведіть зігнуту в лікті праву руку за голову, а лівою рукою тисніть на лікоть. Утримуйте це положення протягом декількох секунд. Поміняйте руки.
2
Вправи на прес 1.І.п .: лежачи на спині, ноги стоять на підлозі, руки за головою. На видиху піднімайтеся корпусом, відривайте лопатки від підлоги, підборіддям тягніться в стик між стіною і стелею. Виконайте 3 підходи, по 20-30 раз.2.Проделайте те ж саме вправу, тільки ноги витягніть перпендикулярно підлозі. Виконати 3 підходи, по 20-30 раз.3.І.п. те ж, що і в першій вправі. Праву ногу щиколоткою покладіть на коліно лівої. Ліву руку заведіть за голову, праву лежить на підлозі. Починайте піднімати корпус і тягніться лівим плечем до правої ноги. Зробіть для кожної сторони 3 підходи, по 15-20 раз.4.І.п .: лежачи на спині, ноги витягнуті на підлозі. Тіло - одна пряма. Поперек притиснутий до підлоги. На видиху починайте піднімати ноги на 90 градусів, на видиху повільно повертайте в і.п. Виконати 3 підходи, по 15-20 раз.5.І.п .: лежачи на правому боці, права рука під головою, ліва лежить на лівому боці. На видиху підніміть корпус на 30 см, на вдиху опустіть. Ця вправа добре прокачує бічні м'язи. Найголовніше підніматися не за рахунок руки, а за рахунок м'язів. Виконайте 3 підходи, по 10-15 разів.
3
ПітаніеОдін з головних ворогів не тільки живота, але і сідниць, і стегон - це солодкі газовані напої. В них міститься дуже багато цукру, що сприяє не просто розвитку целюліту, а ожіренію.Ісключіте їжу, яка провокує здуття жівота.Такіе фрукти як яблука, сливи, груші, краще не вживати, якщо Ви збираєтеся на пляж.Пріучіте себе харчуватися 3-4 раза в день, невеликими порціями. Так Ви не будете відчувати почуття голоду, а значить не будете перекушувати на ходу.Пейте більше води, зеленого чаю. Це сприяє виведенню шлаків з організма.Употребляйте цитрусові: грейпфрути, апельсини і т.д.Потребляйте велику кількість клітковини. Вона містяться в наступних продуктах: висівки, цільнозернові продукти, горіхи, боби, брокколі, родзинки, морква, яблука.
Корисна порада
Займаючись спортом і правильно харчуючись, ви не тільки станете стрункими і підтягнутими, а й станете почувати себе краще. Почніть думати про себе і своє організмі прямо зараз. І подяка не змусить себе довго чекати.