Як накрити стіл для фуршету. Як оформити стіл на весілля фуршет.

Фуршет - це святковий банкет, коли всі запрошені гості випивають і їдять стоячи. Особливість даного виду організації святкового заходу в тому, що гості більше часу приділяють спілкуванню один з одним, ніж п'ють і їдять. На відміну від традиційного за Столи фуршет більш демократичний. Організовуються такі заходи, коли в обмежений час необхідно прийняти значну кількість гостей.
Інструкція
1
Бенкетними скатертинами накрийте фуршетні столи так, щоб кінці навколо столу звисали однаково, приблизно в 5-10 см від підлоги. Підверніть кути скатертини з торцевих сторін усередину і скріпіть кінці з бічними сторонами, утворивши прямий кут.
2
Меню фуршету складається з різноманітного асортименту закусок. Можете включити другі гарячі страви, наприклад індичку або порося, посмаженого цілком. М'ясо наріжте невеликими скибочками, не порушуючи форму тушки. Їдять це блюдо, використовуючи закусочну тарілку і закусочні прилади. Всі закуски зробіть невеликими порціями, щоб їх зручно було їсти стоячи за допомогою однієї вилки.
3
У центр столу для фуршету розставте закуски, по краях - стопки тарілок, столові прилади і фужери для алкогольних та прохолодних напоїв.
4
Розставте посуд так, щоб вона була доступна для всіх гостей, які вже поклали собі в тарілку закуски і для тих які тільки збираються це зробити.
5
Тарілок і фужерів повинна бути достатня кількість, щоб не ходити за додатковою посудом, а спокійно спілкуватися з друзями.
6
Основну частину закусок складають невеликі бутерброди - канапе, м'ясні кульки або маленькі котлети, салати, невеликі млинці з різною начинкою, помідорчики, огірочки, маленькі пиріжки, мариновані гриби.
7
Обов'язково на вашому столі повинні бути м'ясні шашлички, морепродукти і риба на маленьких шпажках, гриби, запечені в сметані в жюльенніцах.
8
Алкогольні напої вибирайте для столу по своєму смаку - це може бути коньяк, горілка, віскі і сухе вино.
9
З прохолодних напоїв поставте: мінеральну воду, літрові коробки соків, колу.
10
Організуйте подачу фруктів і десерту. Готовий торт-медовик поріжте на маленькі кубики і в кожний кубик увіткніть зубочистку.
11
Приготуйте необхідну кількість паперових серветок і мусороприемники, куди гості зможуть кинути серветку або недоїдений шматок.