Як змінити шрифт в Photoshop. Як змінити шрифт в фотошопі.

Поміняти один шрифт на інший при написанні якого-небудь тексту в графічному редакторі Adobe Photoshop можна майже таким же набором дій, як і в будь-якому текстовому редакторі. Але на додаток до звичайних редакторам Фотошоп надає і додаткові можливості зміни накреслення літер. Нижче описано кілька основних способів зміни шрифт а і його атрибутів.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Увімкніть панелі інструментів роботи зі шрифт ами. Їх дві - «Символ» і «Параметри». Обидві вони відкриваються вибором пункту з назвою відповідної панелі в розділі "Вікно" меню редактора. Панель «Параметри» - це вузька горизонтальна смужка, яку зазвичай поміщають під меню редактора. На ній розміщується обмежене число налаштувань тексту, а для більш тонких маніпуляцій зі шрифт ами призначена панель «Символ». Увімкніть одну з них або обидві одразу.
2
Виберіть у спадному списку той шрифт («гарнітуру»), який ви хочете використовувати для майбутньої написи, а в сусідньому (праворуч) вкажіть віконці одне з передбачених в цьому шрифт е накреслень (нормальний, жирний, похилий і комбінації цих трьох). Список гарнітур містить всі шрифт и, які встановлені у вашому комп'ютері. Щоб його поповнити, достатньо встановити новий шрифт звичайним для вашої операційної системи способом.
3
Встановіть потрібний розмір шрифт а («кегль»). Його не обов'язково вибирати з наявних у списку значень, можна вписати у віконце потрібне вам число, якщо воно відсутнє в цьому переліку.
4
Задайте колір майбутньої написи - клацання по кольоровому прямокутнику (в панелі «Символ» поруч із ним є напис «Колір») відкриває діалог вибору потрібного відтінку.
5
Після цього можна починати набір тексту гарнітурою з заданими вами параметрами. Якщо в процесі введення написи виникне необхідність змінити шрифт який або окремої букви або частини тексту - виділіть цю букву або групу букв і скористайтеся тими ж способами зміни, які описані в попередніх кроках.
6
Після закінчення введення тексту теж можна поміняти будь-який з параметрів шрифт а. Щоб зміна, яку ви зробите, відносилося до всього тексту, всю напис можна виділити, але краще просто клацнути на панелі інструментів якусь піктограму - наприклад, найпершу («Переміщення»). Так ви вийдіть з режиму введення тексту, але шар з написом залишиться активним і з ним можна робити різні маніпуляції, у тому числі зміни параметрів накреслення.
7
Внесіть потрібні корективи в шрифт готової написи, як це описано в перших кроках, або скористайтесь додатковими інструментами панелі «Символ». Вони дозволяють, наприклад, змінювати пропорції букв, вводячи потрібні значення ширини і висоти в процентах. Або змінювати відстань між літерами (трекінг і кернінг).
8
Використовуйте для трансформації шрифт а готової написи інструменти, піктограми яких поміщені в нижній частині панелі «Символ». Вони дозволяють робити букви напису (зліва направо): - жирними; - похилими; - заголовними; - заголовними із збереженням розмірів прописних (капітелі); - верхнім індексом; - нижнім індексом; - підкресленими; - закресленими.