Як відсвяткувати дитячий день народження.

День народження будь-якого члена сім'ї є знаменною подією для всього сімейства. Особливий ентузіазм охоплює дорослих, коли мова заходить про підготовку будь-якого дитячого свята, особливо дня народження дитини. Щоб торжество не було прикро зіпсовано, треба все добре продумати і розпланувати.
Інструкція
1
Перший День народження слід відзначати в той період життя малюка, коли він зможе усвідомлено брати участь у цьому заході. Поки дитина спить, прикрасьте кімнату великою кількістю різнокольорових кульок, надавши їй святковий вигляд і викликавши відчуття незвичності того, що відбувається у всіх учасників торжества. Якщо винуватець торжества вже вміє читати, випустіть стінну газету, повну веселих привітань.
2
Підготуйте заздалегідь подарунок для іменинника, а його вручення перетворите в цікаву гру. Це може бути розгадування загадок і шарад або пошуки подарунка в кімнаті з використанням вказуючий слів «гаряче», «холодно»; ходіння по лабіринту, в кінці якого його буде чекати заповітний презент. Не забудьте, що це дитяче свято. Щоб дитині не було нудно, запросіть його ровесників. День народження, проведений малюком в суспільстві дорослих, навряд чи стане для нього радісною подією. Концентруючи увагу на винуватця торжества, не залишайте без уваги і маленьких гостей вашого малюка, залучаючи їх у всілякі ігри і вручаючи їм заздалегідь приготовані сувеніри та призи.
3
Маленьким дівчаткам дуже корисно отримувати від пап в подарунок квіти. Це сприятиме розвитку в них почуття жіночності, яке допоможе їм у дорослому житті.
4
Початковий етап святкування дорослі і діти проводять разом, потім малюків саджають за накритий стіл і залишають одних. На подібні свята, як правило, готується солодкий стіл: фрукти, торт, морозиво.
5
Почавши дитячий день народження будинку, продовжити його варто в розважальному центрі, де для маленьких відвідувачів пропонуються різні атракціони, спілкування з улюбленими героями мультфільмів.
6
У літній період можна разом з гостями виїхати на природу. Сюди ви можете запросити аніматора, який буде розважати дітей. Його функції може взяти на себе хтось із дорослих. У кожному разі, весь святковий день повинен бути розпланований так, щоб діти відчували увагу, турботу і любов дорослих.