Як підключити грубку.

Досить часто людям доводиться займатися підключенням електричної печі. Типова грубка може з'єднуватися з домашньою електричною мережею двома способами: трьох- або чотирипровідних з'єднанням. Клемники можна знайти в задній області приладу, за захисним металевим щитом. На пристрій йде не більше години.
Вам знадобиться
  • Плоска і хрестова викрутки, ізолента, трьох- або чотирьохконтактний штекер.
Інструкція
1
Для початку викрутіть ззаду духовки металевий щит. Після його зняття ви будете мати доступ до електричних роз'ємів. Ви побачите три дроти: червоний, білий і чорний. Якщо стоїть чертирехконтактний адаптер, то там має бути ще й зелений провід. Він зазвичай пов'язаний із землею. Його прикручують на гвинт, який тримає металевий щит на духовці. Досить часто зелений провід зв'язується з роз'ємом білого заземлюючого проводу.
2
З'єднайте кольорові провідники адаптера до гнізда клемника. Шнур просуньте через нижній отвір. Робити це потрібно таким чином, щоб установка захисного щитка не завадила їм. Слідкуйте за тим, щоб кольори проводів шнура відповідали кольорам проводів роз'єму. Через червоний і чорний провід йде змінний струм, у той час як білий і зелений будуть "землею". Практично всі гвинти роз'єму - плоскі головки. Більш нові прилади мають гвинти головки Phillips на кожен дріт. Перевірте всі підключення. Вони повинні бути щільні. Обов'язково оберніть їх ізоляційною стрічкою, якщо вони знаходяться близько один до одного.
3
Встановіть захисний металевий щиток на місце. Поставте грубку на місце, при цьому залиште близько 10 сантиметрів між пристроєм і стіною. Підключіть вилку. Її можна придбати в магазині. Існують метрові і двометрові шнури з вилками.
4
Перед тим як включати вилку в розетку, обов'язково прочитайте інструкцію, в якій описані вимоги безпеки. Вона обов'язково повинна йти в комплекті з пічкою. Отже, тепер можете включити вилку в розетку. При включеному струмі грубка повинна працювати. Обов'язково перевірте всі її функції. Вони повинні працювати належним чином. Якщо є якісь неполадки, зверніться до сервісного центру.