Як очистити воду в свердловині.

У багатьох власників приватних будинків і дач часто виникає проблема, пов'язана з очищенням води в свердловині . Справа в тому, що свердловина може постійно засмітяться мулом і різним сміттям, що в підсумку призводить до зниження рівня води. Вода в свердловині завжди повинна бути ідеально чистою. Саме від цього в повній мірі залежить ваше здоров'я і здоров'я вашої сім'ї. За чистотою свердловини потрібно обов'язково стежити.
Вам знадобиться
  • - желонка;
  • - труба діаметром 50 мм і довжиною 60 см;
  • - металева куля діаметром 40 мм;
  • - шайба;
  • - шарнір;
  • - решітка;
  • - капронову шнур;
  • - металевий трос.
Інструкція
1
В даний час існує досить багато інструментів, за допомогою яких виконується очищення свердловин. Однак помпу, інжекторний пістолет або спецмашину не може дозволити собі кожен бажаючий. Якщо не робити очистку, то швидкість надходження води буде поступово зменшуватися. У підсумку, це призведе до повного припинення подачі води. Свердловина перестає існувати. Саме тому свердловину потрібно постійно тримати в робочому стані.
2
На даний момент є кілька способів, які дозволяють виробити самостійну сучасну очистку свердловини від накопичується мулу. Варто відзначити, що свердловина буде швидше замулюватися, якщо їй мало користуватися. Чим частіше і більше з свердловини відкачується води, тим свердловина більш працездатна і вода чистіша.
3
Очистити свердловину можна за допомогою желонки. Досить важко очистити свердловину даними способом, проте дуже надійно. За допомогою желонки ви можете очистити навіть ту свердловину, яка повністю не працює. При очищенні буде вилучатись не тільки іл, але й великий пісок, і дрібні камені. У желонки дуже простий пристрій. Її можна виготовити самостійно. Розміри потрібно зробити відповідно до внутрішнім діаметром свердловини. Зовнішній діаметр желонки повинен бути не більше внутрішнього діаметра труби свердловини.
4
Щоб виготовити желонку стандартного розміру візьміть трубу, внутрішній діаметр якої близько 50 міліметрів, а довжина - 60 сантиметрів. Зробіть металева куля діаметром 40 міліметрів. Можна використовувати шайбу, нижня сторона якої плоска. Шарнір намертво приварений до труби. Зверху на трубу зварюванням прикріпіть решітку, щоб куля не зміг вилетіти з труби. Прикріпіть дугу, до якої будете кріпити капронову шнур або тонкий металевий трос. Тепер желонку можна використовувати для очищення води зі свердловини.