Як зробити павутину. З чого можна зробити павутину.

Прикраса на стіні у вигляді павутини виглядає досить екзотично. Така рукодільна павутина може стати відмінним доповненням в стилі Хеллоуїн до відповідного оформленню квартири напередодні цього заморського свята. Зробити таку павутину нескладно і з матеріалів нам буде потрібно лише моток білих або чорних ниток. Хоча нитки можна взяти і кольорові, на ваш розсуд.
Інструкція
1
Нашу павутину буде не так-то просто сплести на голій стіні, тому будемо розглядати випадок, коли у нас є на стіні помітний виступ або поруч з нею розміщується який-небудь предмет меблів.
2
Для початку натягнемо каркас нашої павутини. Це будуть дві або три переплетених навхрест нитки на площі, рівній площі задуманої павутини. Важливо, щоб нитки було до чого кріпитися. Для цього підійде дверна ручка, кут стола, батарей або якесь спеціально споруджену для павутини пристосування. Якщо вже прив'язати нитку зовсім нема до чого, можна її приклеїти скотчем, але не до самої стіни. Нитка краще клеїти в цьому випадку до підлогового покриття або плінтусам, наприклад.
3
Коли буде готовий каркас, можемо приступати до плетіння решті павутини. Причому, павутину можна плести, йдучи до середини, а можна і від середини йти до кінців. Давайте з вами почнемо плетіння з середини. І тут можна піти двома шляхами: відрізати від нитки шматки і вплітати їх у каркас по черзі або плести відразу з мотка. Серединку нашої павутини краще буде зробити обрізаним шматком нитки. Далі ж можна не обрізати. Хоча тут все залежить від павутини і від мотка, а точніше, від їх розмірів.
4
Перемички нитки закріплюються між каркасом за допомогою зав'язування вузликів або обмотування нитки навколо каркаса на кілька разів. Цього цілком достатньо для того, щоб наша павутина не розпалася на складові частини.
Корисна порада
Наша святкова Хеллоуїнський павутина готова. Можна тепер прикрасити її саморобними фігурками кажанів, павуків чи мух.
Кульки з ниток виглядають досить красиво. Вони не вимагають ніяких грошових витрат і спеціальних навичок. А застосування цих прикрас буквально безмежно. Можна використовувати такі павутинки з ниток в якості самостійних елементів, ялинкових іграшок та навіть абажурів. З декількох павутинок можна майструвати фігурки сніговиків, пташок, тварин. На що вистачить фантазії, то ви і можете зробити.
Вам знадобиться
  • Повітряна кулька або напальчнік (продаються в аптеці);
  • Нитки будь;
  • Клей будь;
  • Вазелін, масло або жирний крем;
  • Ножиці;
  • Голка;
  • Пластмассовое яєчко від кіндер-сюрпризу;
  • Бісер, блискітки, намистини або інші дрібниці для прикраси.
Інструкція
1
Надуйте кульку до потрібного розміру, змастіть його вазеліном, олією або жирним кремом, щоб потім було легше його від'єднати від ниток. В яєчку виконайте розпеченій голкою наскрізний отвір. Влийте в яєчко клей. Якщо ні яєчка, можете взяти пластикову пляшку і проробити отвори в ній
2
Просмикніть нитку за допомогою голки через яйце наскрізь. Нитка тепер проходитиме через пластмасове яєчко і смачиваться клеєм. Тепер прив'яжіть нитку до повітряної кулі і намотуйте її. Скільки намотувати нитки дивіться самі. Тільки не намотуйте занадто багато або ваша павутинка не зможе тримати форму.
3
Намотавши нитки стільки, скільки потрібно, закріпіть її кінець вузлом і підвісьте кулю для просушки. До повного висихання та затвердіння клею повинно пройти не менше 1 доби.
4
Після висихання клею вам потрібно акуратно здути повітряну кулю і витягнути його з павутинки. Одержаний шар-павутинку побажанню можна прикрасити бісером, пір'їнками, намистинами або іншими дрібними речами.
5
Якщо у вас не виходить намотування на кулю просоченої клеєм нитки, просто намотайте її сухою, а потім ретельно її просочити клеєм за допомогою губки або кисті;
6
Замість клею цілком можна взяти крохмальний клейстер або цукровий сироп. Для клейстеру візьміть крохмалю з розрахунку - 3 чайних ложки на 1 склянку води. Перемішайте і доведіть до кипіння;
Корисна порада
Можете взяти замість нитки тонку мідний дріт, тоді вам не доведеться возитися з клеєм.