Як заморожувати продукти.

Велика кількість заготовлених на зиму продуктів швидко прийде в непридатний стан, якщо їх не заморозити. Але в такому випадку вам потрібна велика морозильна камера, в якій вистачить місця для зберігання продуктів харчування і фруктів з овочами. Якщо з заморожуванням м'яса і риби все гранично ясно, то з фруктами і овочами все трохи складніше.
Інструкція
1
Відберіть для заморозки тільки якісні й цілі продукти , на яких немає гнилі та інших уражень. Все нецілі овочі і ягоди краще змолотіть в інших цілях (компоти, варення, маринування). Також сировина повинна бути повністю дозрілим, незрілі плоди небажано піддавати заморожуванню.
2
Ретельно промийте плоди під проточною водою. Потім налийте в тазик води, температура якої повинна бути приблизно 60-70 градусів. Промийте сировину в теплій воді. Потім покладіть плоди обтікати на сухе чистий рушник. Як тільки вони висохнуть, приступайте до подальшої обробки.
3
Продукти очистіть від серцевини, хвостиків та інших неїстівних частин. Великі плоди поріжте на невеликі шматочки, так їх буде простіше заморозити, та й місця вони займуть менше. Ви можете бланшувати продукти , але робіть це тільки в разі потреби. Також підготуйте сироп, якщо ви хочете залити ягоди, щоб потім не додавати в них цукор.
4
В целофанові мішечки покладіть необхідну кількість продуктів, але не більше ніж по 800 г в кожен. Акуратно помістіть пакети з плодами в морозильну камеру. Але пам'ятайте, якщо у вас стоїть температурний режим на найнижчій потужності, то зберігати сировину замороженим можна не більше ніж 2-3 місяці. Щоб продукти зберігалися близько року, зробіть температуру в морозильній камері близько 18 градусів, зазвичай це максимум для багатьох морозильних приладів.
5
Якщо ви купили багато м'ясних і рибних продуктів, розділіть їх на порції. Якщо ви плануєте довге зберігання, то мити небажано. А якщо у вас запас всього на один місяць, попередньо промийте м'ясо і рибу в холодній воді, потім нехай рідина стече, і розфасуйте продукти по мішечках. Помістіть їх в морозильну камеру. Періодично поглядайте, іноді морозилка не справляється з навантаженням, тому не варто завантажувати в відсік відразу багато продуктів, краще робити це поступово.