Як перефарбуватися з чорного в світлий. освітлення волосся з чорного кольору на світлий видио.

Багато з дівчат, орієнтуючись на моду або поради подруг, перефарбовують волосся в чорний колір. Та й людей, що народилися з таким кольором волосся так само не мало. Однак рано чи пізно багатьом набридає цей колір і виникає бажання перефарбуватися в більш світлий відтінок. Однак це не настільки легко, як стати чорноволосої.
Вам знадобиться
  • Необхідно багато зусиль і часу, а також фарба для волосся, блондірующее засіб (смивка, порошок, перекис)
Інструкція
1
Подумайте, чи дійсно вам необхідно перефарбовуватися в світлі тони. Пам'ятайте, що фарба досить сильно псує волосся, тому краще всього виходити з чорного кольору не одним ривком, а поетапно, повільно, але вірно світліючи тон за тоном.
2
Першим ділом підберете необхідну вам фарбу. Вона повинна містити досить велика кількість окислювача. Це необхідно для того, щоб сильно знебарвити ваше волосся, перед тим, як наносити новий колір.
3
Зніміть темний колір з вашого волосся. Для цього найкраще підійде блондірующая смивка, блондірующій порошок або оксидант. Це необхідно для того, щоб більш світлий відтінок затримався на вашому волоссі. Однак пам'ятайте, що ця процедура може вкрай негативно позначитися на здоров'ї волос.Еслі ви відбілює свій рідний колір, то можо скористатися білою хною або перекесью водню. У будь-якому випадку, всі ці препарати дуже погано впливають на волосся. Вони стають тьмяними, млявими, підвищується ламкість і випадання.
4
Потім нанесіть колір на волосся. Потримайте його на волоссі і змийте. Пам'ятайте, що колір необхідно потримати досить довго для того, щоб він закріпився на вашому волоссі.
5
Змийте фарбу. Висушіть волосся. Подивіться на власний колір: якщо це необхідно, повторіть процедуру для отримання бажаного цвета.Вообще професіонали рекомендують робити перерву в кілька днів між відбілюванням волосся і нової фарбуванням в потрібний відтінок. Це необхідно для "відпочинку" волосся. Але врядли багато жінок йому слідують, так ка виглядати добре необхідно щодня.
Зверніть увагу
Якщо є можливість, то для перефарбування волосся найкраще піти до професійного перукаря. Це буде набагато менш шкідливий для здоров'я вашого волосся, ніж, якщо ви здійсните дану процедуру самостійно в домашніх умовах.
Корисна порада
Пам'ятайте, що при перефарбування з чорного дуже висока ймовірність отримання рудуватих відтінків волосся. Так само слід врахувати, що у вас навряд чи вийде такий же колір, як на картинці, надрукованій на коробці з-під фарби для волосся.