Як зняти біль від забитого місця.

Забій - пошкодження досить поширене і часто зустрічається. Забій може зустрічатися в легкій формі (тобто шкіра залишилася ціла і не була розсічена, просто утворилася гематома) і у важкій. Після етапу утворення гематоми зазвичай з'являється не «strong> велика припухлість, яка, в свою чергу, супроводжується больовими відчуттями.
Інструкція
1
Сам забій може зникнути через деякий час, а от удар, отриманий в область розташування життєво-важливих органів, може не пройти безслідно, привести до значних пошкоджень органів. Тому варто уважно і серйозно ставитися до з'явилися великим гематом, оскільки деякі з них можуть викликати утворення нагноений. У будь-якому випадку, намагайтеся відразу ж звернутися до фахівця в подібних ситуаціях.
2
Допомога лікаря може знадобитися і в тому випадку, якщо після травми утворився не тільки забій, але і розрив зв'язок, вивих або інше ушкодження. Так що спочатку переконайтеся, чи дійсно це просто удар чи розтягнення (якщо сумніваєтеся - їдьте в лікарню).
3
Якщо ви вирішили лікуватися в домашніх умовах, не забувайте про народні засоби. Рекомендується прикладати компреси на забите місце (наприклад, з бодяги): просто розведіть порошок у воді, а масу прикладіть до удару і закріпіть її (прив'яжіть). Міняти компрес необхідно не рідше двох разів на добу. Є й інші, не менш дієві рецепти: компреси зі свіжого цибульного соку (або кашки) і з арніки. До речі, застосовувати арніку, а точніше, її настоянку, можна і всередину.
4
Добре знімає біль від ударів і компрес, приготований з вареної квасолі. Також можна прикладати лист алое, розрізаний вздовж і розгорнутий або суміш з трави хвоща і березових бруньок (вона теж застосовується у вигляді компресу).
5
Якщо забій був отриманий недавно (тобто пройшло буквально два-три години), тоді прикладіть до нього холодний компрес з льоду. Прикладати тепло рекомендується лише через пару діб. Крім того, дієвим може виявитися масаж, гаряча ванна. Щоб позбутися не тільки від болю, але і від набряку, втирайте троксевазіновая або гепариновую мазь. Добре знімає синяки, запалення і нагноєння бальзам «Рятувальник». Болезаспокійливу властивість відрізняється і «Мірралгін» (до нього входять шавлія, солодка, каштан, екстракт арніки, деревій, софора японська та деякі інші трави).