Як відрізнити чоловічі джинси від жіночих. джинси кліпарт.

Як чоловіки, так і жінки найчастіше воліють джинси іншій формі одягу. Здається, що джинси - одяг унісекс, настільки органічно виглядають вони на представниках обох статей. Однак це не так. Існують принципові відмінності жіночих і чоловічих моделей. Щоб не потрапити в халепу, необхідно їх знати.
Вам знадобиться
  • Жіноча модель джинсів, чоловіча модель, сантиметр
Інструкція
1
Для початку необхідно порівняти гудзик або кнопку на ширінки. У чоловічих моделей ґудзик або верхня частина кнопки розташовані на лівій стороні. Це відмінність з'явилося тоді, коли з'явилися перші жіночі брюки. Традиційно, дами ніколи не одягалися самі, а тільки за допомогою прислуги. Тому застібки розташовані так, щоб зручно було застібати помічникові.
2
Інша частина ширінки застібається у чоловічих моделей на гудзики, а у жіночих завжди на блискавку. Це принципова відмінність жіночих і чоловічих моделей не тільки джинсів, але і брюк в цілому.
3
Подальше порівняння піде за кількістю шлевок на поясі. Чим їх більше, тим щільніше ремінь облягатиме талію. Шлевок всього 5 на жіночих джинсах, тоді як на чоловічих їх 7. Ця відмінність продиктовано особливостями жіночого та чоловічого фігури. Жіноча талія, плавно переходить в стегна, немов сама утримує брюки, тоді як чоловіча талія не надто до цього пристосована. Тому чоловічим джинсам необхідно додаткове кріплення.
4
Дуже важливі відмінності крою. Лекала, використовувані для крою жіночих і чоловічих моделей, дуже відрізняються один від одного. Якщо скласти джинси навпіл, по задньому шву, то можна помітити, що перехід штанини в верхню частина має форму півмісяця. Ось цей півмісяць у жіночих моделей крутіше зігнутий, а якщо виміряти, то довший, ніж у чоловічих моделей. Від цього залежить посадка джинсів на чоловічий і жіночій фігурі.
5
Ще одна відмінність, скоріше, носить стилістичний характер. Але воно так само важливо. Щоб його побачити, необхідно розглянути джинси в комплексі з іншими деталями гардеробу, до якого вони належать. В гардеробі чоловіка джинси являють собою повсякденний одяг. Вони швидше служать доповненням до інших його частинах. Як правило, чоловічі джинси класичних забарвлень і поєднуються практично з усією іншою одягом. Жіночі ж моделі можуть виступати в якості самостійного туалету і мати достатньо епатажний вигляд. Хоча все це, звичайно, дуже індивідуально.
Зверніть увагу
У наш час аплікації і вишивка є прерогативою не тільки жіночих моделей.
Корисна порада
Бачачи укорочені джинси, не варто думати, що це обов'язково жіноча модель, можна помилитися. Краще вивчити їх детально.