Як влаштувати дитині день народження. Як влаштувати день народження на 13 років.

День народження - один з найулюбленіших і найбажаніших свят для кожної людини. Діти очікують цього дня з особливим нетерпінням, тому батькам доводиться докладати чималих зусиль для проведення свята. Адже не хочеться розчаровувати дитину в єдиний день році, якого він так чекав.
Інструкція
1
З кожним днем народження дитина дорослішає рівно на рік, і з кожним роком змінюється і сприйняття дня народження, Тому плануючи чергове святкування, відштовхується від віку вашої дитини. Адже не секрет, що день народження трилітки буде значно відрізнятися від дня народження 13-річного підлітка. Але і той і інший будуть з нетерпінням чекати гостей. Існує правило, що свідчить, що кількість гостей на дні народження дитини має бути рівною кількості виконуються років. Поясніть це правило дитині і запропонуйте йому скласти список передбачуваних гостей. Підготуйте і розішліть гостям запрошення. Робити це потрібно злегка заздалегідь, краще за 2-3 тижні до свята, щоб у гостей був час на покупку подарунка і на внесення змін у свої плани.
2
Не плутайте дитячий день народження і доросле застілля. Їжа, закуски, торти, напої - на дитячому дні народження це грає далеко не головну роль. Тому намагайтеся готувати такі страви, які дітям точно сподобаються, і які буде зручно їсти руками, не боячись забруднитися. Сосиски в тісті, маленькі пиріжки з цікавою начинкою, мафіни, канапе з овочів і фруктів - таке частування сподобається дітям більше, ніж якісь складні салати або громіздкі пироги. Набагато більше дітей залучать прологом до святкового столу розваги. Організація дитячого дозвілля на дні народження - одна і найважчих завдань, і якщо ви не впевнені, що з нею справитеся, то краще запросити спеціальних аніматорів або клоуна. А можна просто влаштувати свято в такому місці, де дозвілля йде як безкоштовний додаток. Дитяче кафе, ігровий павільйон, басейн, кінотеатр і може бути навіть пожежне управління. Дізнайтеся, які організації пропонують проведення дитячого дня народження в переліку своїх послуг. Безумовно ви знайдете що-небудь цікаве.
3
Але можна спробувати впоратися і своїми силами. Це важко, але не неможливо. Залежно від віку дитини і кількості гостей підготуйте культурну програму з затій і конкурсів. Не потрібно при цьому придумувати щось дуже складне. Якесь одне спільне заняття доставить дітям набагато більше задоволення, ніж багато непотрібних розваг. Запропонуйте дівчаткам спекти пиріг або млинці, хлопчики теж охоче в цьому поучаствуют. Ласощі спільного виробництва здасться дітям в цей день смачніше кожного кулінарного шедевра. Підготуйте заздалегідь невеликі пакетики з солодощами та маленькими іграшками, які ваша дитина роздасть гостям перед відходом в якості подяки за візит. Гарантій того, що ви не втомитеся в цей день, дати вам ніхто не зможе, але ж це і не який-небудь самий звичайний день. Це день народження вашої дитини, який він згадуватиме весь рік. Поки не настане наступний день його народження.