Як спалити жир з преса. спалювання жиру з рук за допомогою плівки.

Малорухливий спосіб життя, неправильне харчування, пристрасть до фаст-фуду і алкоголь - все це неабияк псує лінію талії і приховує м'язи преса за шаром жиру. Повернути колишню форму можна тільки за допомогою систематичних тренувань і дотримання дієти. Дорогу осилить той, хто йде, але не думайте, що заповітні кубики з'являться на животі всього через пару місяців занять. Для досягнення видимих результатів доведеться попітніти у прямому розумінні цього слова.
Вам знадобиться
  • Скакалка, килимок для вправ на підлозі, питна вода і рушник, яким зручно прати піт з обличчя.
Інструкція
1
Спалити жир з преса можна тільки за допомогою комплексного підходу: в одній програмі повинні об'єднатися аеробні навантаження та вправи на прес. Аеробний означає процес, пов'язаний із збільшеним споживанням організмом кисню в процесі дихання.
2
Інтервальний тренінг, який поєднує і аеробні сесії, і вправи на прес принесуть істотно більше результату, ніж звичайна аеробіка або просто окремо взяті вправи, спрямовані на м'язи черевного преса .
3
Насамперед, обов'язково зробіть невелику розминку перед тренуванням, ні в якому разі не навантажуйте нерозігріті м'язи. Розігрівшись, приступайте до основної програми. Візьміть скакалку і стрибайте через неї рівно одну хвилину.
4
Після сету зі скакалкою, ляжте на підлогу і виконуйте вправи на прес протягом 30 секунд. Потім знову робіть стрибки через скакалку протягом 1 хвилини. Після скакалки знову виконуйте вправи на прес (30 секунд). Таким чином, 17 хвилин віддаються стрибків через скакалку, а вправи на прес виконуються 8 хвилин. Загальний час тренування 25 хвилин.
5
До вправ на прес належать: підйоми тазу, зворотні, бічні, діагональні і прямі скручування. Скручування виконуються наступним чином: ляжте на килимок на підлогу, зігніть ноги і підніміть їх вгору так, щоб вони утворили кут в 90 градусів. Руки закріпіть за головою і піднімайте верхню частину тулуба, відчуваючи скорочення м'язів черевного преса .Боковие скручування: у вихідному положенні тримайте лікоть руки до протилежного колену.Обратние скручування: у вихідному положенні підтягуйте коліна до грудей.
6
Одних тренувань для спалювання жиру недостатньо. Дотримуйтеся дієти - відмовтеся від солодкого і мучного, від жирної і копченої їжі. Виключіть алкоголь, особливо пиво - воно розпалює апетит. Їжте більше риби і клітковини, зверніть увагу на рослинні масла і орехі.Вспомніте знайоме всім з дитинства правило: ретельно пережовувати їжу, це запобігає переїдання і сприяє здоровому травленню.
Зверніть увагу
Обмежте споживання солі. Пийте більше води або трав'яних чаїв протягом дня.
Корисна порада
Інтервальний тренінг прекрасно підходить для домашніх тренувань. Інтенсивність тренувань збільшується поступово: заняття проводяться 3 рази на тиждень в першу тиждень, 4 рази - в другу, 5 разів - в третю, і 6 разів - у четверту.
У гонитві за красою людство роками сидить на дієтах і безвилазно пропадає в кабінетах косметологів і тренажерних залах. Однак як не старайся, завжди знайдеться дрібниця, яка буде перешкоджати досконалості. Жир на руках - одна з найбільш неприємних і важко виводяться таких дрібниць.
Вам знадобиться
  • гантелі
  • грязьові обгортання
  • лічилка калорій
Інструкція
1
Існує маса дієвих методів боротьби з недружніми жировими відкладеннями. Для самих радикально налаштованих і нетерплячих - хірургічне вплив. Ліпосакція рук дозволяє позбутися від жирку в області бічних поверхонь плечового суглоба і пахвових западин майже назавжди. Але не забувайте про те, що така рішучість у боротьбі з жиром загрожує багатьма обмеженнями та ускладненнями, досить руйнівна і вимагає довгої реабілітації.
2
Спосіб жирової ліквідації в області рук для більш терплячих - спорт! Головне не переборщити з інтенсивністю навантажень, щоб не перекачати руки. Робіть гімнастику - підйоми рук вгору і в сторони, відведення назад, обертання, махи, схрещування. При бажанні можна використовувати гантельки. Виконуйте вправи повільно. Для початку підійде три повтору по десять-дванадцять разів.
3
Додатковий спосіб, який допоможе прибрати жир з - косметичний. Наприклад, масаж і обгортання рук з травами і глиною. В даний час багато виробників пропонують маски з жироспалюючим ефектом. Поекспериментуйте і знайдіть ту, що підходить саме вам.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=k5png7jtxYo
Корисна порада
Краще рішення для тих, хто хоче позбавити руки від жирових відкладень - комплексна боротьба. Робіть місцеві обгортання, регулярно вправляйтеся, стежте за розумністю харчування і не забувайте про аеробних навантаженнях - тільки в цьому випадку жир піде остаточно і безповоротно.